Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14-15éves lányok. Ti voltatok...

14-15éves lányok. Ti voltatok már nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy fehérfolyásom van és pár napja,már szaga is van illetve viszked.Anyukámnak szeretnék szólni,hogy menjünk el orvoshoz,de félek.Kézzel is megvizsgál,vagy csak gyógyszert ir fel?nagyon félek :( még szüz vagyok :(
2011. ápr. 3. 00:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ne izgulj:))

Próbáld ki a canesten combit pár napig, ha mégsem múlik el akkor irány az orvos.

A doki meg fogja kérdezni, szűz vagy-e illetve nem és ennek alapján fog megvizsgálni.

A vizsgálat nem fáj, inkább csak kellemetlen de pár perc és kész is van.

Az anyukádat pedig nem szégyen megkérdezni, ilyen fertőzést bárhol elkaphatsz. Én példul közös törülközőt használtam a strandon a barátnőmmel és így kaptam el.

2011. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

szia!én 16 évesen voltam először, ugyanaz miatt mint te

csak kenetet vett a hüvelyemből egy pici vattás pálcával

az egyáltalán nem fáj

után a végbelemen keresztül vizsgált meg(én is szűz vagyok)

2011. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nayukádnak nyugodtan bezsélj erröl!oké ciki de ez bárkivel előfordúlhat...és elmehetsz gyerek nőgyógyászhoz vagy vmi iylesmi a neve...állítólag jobbak ...vagy próbáld meg otthon kezelni canestennel...de anyukád biztos tudna ebben segíteni lehet 1 krémmel megoldódik az egész...:)nyugalom nem a világvége a nőgyógyász oké nem kellems de enm kell félni és anyukád nyugodtan elkísérhet:)19/L
2011. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
okééé :D holnap szólok neki,hogy minnél előbb el tudjunk menni.:)
2011. ápr. 3. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!