Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg megszűnt a Diane 35...

Tényleg megszűnt a Diane 35 és helyette a Yasminelle van?

Figyelt kérdés
Tegnap a patikában a Diane helyett ezt adták és több mint 2000Ft a különbség köztük.A neten sehol nem találok olyan oldalt,ahol említenék azt,hogy megszűnt a Diane.
2011. ápr. 3. 12:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
azonnal vidd vissza, még a hatóanyaguk sem ugyanaz
2011. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen,erre én is gondoltam,hogy holnap visszaviszem.A gyógyszerész azt mondta,hogy ez van helyette és kész.A baj csak az,hogy már vettem be belőle.De valami nem stimmelt és gondoltam utánanézek a neten.Kötelesek így is visszavenni?
2011. ápr. 3. 12:51
 3/32 anonim ***** válasza:
kár volt bevenned, csinálj balhét, mert tuti nem adhatták volna ki diane helyett
2011. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
esetleg mielőtt visszaviszed, kérdezz rá egy másik patikában, hogy mi a gyógyszerész véleménye vagy hívd fel az orvosod
2011. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ma is be kellene vennem egyet.Viszont,ha nem veszek be gyógyszert,akkor össze-vissza fogok menstruálni.Nem tudom mit csináljak... Mindenképpen visszaviszem a gyógyszert.
2011. ápr. 3. 12:56
 6/32 anonim ***** válasza:

ja és itt tudod ellenőrizni a felcserélélhetőségeket: [link]


minervát vagy cipromixet adhatott volna helyette yasminelle-t nem

2011. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
esetleg hívd fel az ügyeletes orvost hátha tud tanácsot adni
2011. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Hát ez remek... Jól megszívtam.
2011. ápr. 3. 12:58
 9/32 anonim ***** válasza:
és ha jobban megnézed, akkor látszik, hogy az ogyi ajánlás felcserélhetőségre nincs is :S [link]
2011. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Igazából az a baj, hogy ha elkezdted már ezt szedni, és lecseréled egy másik hatóanyagú tablettára, szerintem elég csúnya lesz a végeredmény.

Vagy szedd ezt végig, vagy hagyd erre a hónapra szerintem, és vidd vissza.

De én a helyedben beszélnék egy orvossal.

2011. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!