Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg megszűnt a Diane 35...

Tényleg megszűnt a Diane 35 és helyette a Yasminelle van?

Figyelt kérdés
Tegnap a patikában a Diane helyett ezt adták és több mint 2000Ft a különbség köztük.A neten sehol nem találok olyan oldalt,ahol említenék azt,hogy megszűnt a Diane.
2011. ápr. 3. 12:41
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Reggel bemegyek egy másik patikába és megkérdezem.A dokim csak kedden délután rendel,amúgy hozzá is kell majd mennem... tőle is rákérdezek.Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 3. 13:05
 12/32 anonim ***** válasza:
majd írd meg, mit mondott a dokid
2011. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
rendben:o)
2011. ápr. 3. 13:12
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna elkezdenes beszedni azt amit adtak,azért mert ne legyen bajod tőle mega másik hogy igy nem hiszem h vissza kéne vennie,most gondolj bele elmész a boltba kérsz trapistát neked ajánlanak camembertet és otthon eszel belőle de leesik h hát ez nem az amit kértél és visszaviszed?Ez nem így müködik.Ot is tudtad hogy nem a te gyogyszered.Amúgy a házidokidat kellett volna megkérdezni vagy a nődokit hogy mivan ilyenkor,mondjuk a gyogszerészes sem olyan hülyék talán hogy rosszadt adnak de ez felettébb gyanus,hogy másikat adtak föleg h irta más is még csak nem is hasonlo,azért ez nem olyan mint egy algopirin hogy ha nics adnak helyete rubophent,érdekes egy patika az már biztos.Ne hagyd abba,hanem amint tudsz menj el a dokihoz és kérdez meg hogyan tovább,de minél elöbb.Ha most abbahyganád annak nincs sok éretelme mert jól bezavarnál a szervezetednek.
2011. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
utolsó, ebben tévedsz a trappista és a gyógyszer közt van különbség, nem megfelelőt kapott, a gyógyszerész tévedett, legközelebb mi lesz szívgyógyszer helyett vizelethajtót ad?
2011. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
A patikában rákérdeztem,hogy: "Ez mi? Megváltozott a Diane?" Erre azt mondta a patikus,hogy: "igen,már volt róla szó,hogy bevonják"... Azért annyira hülye én sem vagyok,hogy állok ott,mint egy kuka és nem kérdezek semmit.
2011. ápr. 3. 17:20
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem mondta h a trapista az fogamzásgátloval kapcsolatos,.csak probáltam vázolni hogy ha nem azt kapsz a bltba amit akarsz és otthon eszel belőle utána már nem viheted vissza h mégsem kell,mindegy h trapistrol vagy másrol van szó.aki akarja érti aki nem akarja az meg kötegszik.Szerintem meglehetett érteni azt amit akartam.
2011. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%
érteni lehet, de igazad attól még nincs ;) ha rossz gyógyszert adott ki a patikus, és ettél belőle, attól még nem kisebb a felelőssége, sőt...
2011. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy nem mehet vissza reklomálni vagy nem járhat utána csak hogy nem feltétlen kötelesek visszavenni.
2011. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
miért ne lenne köteles visszavenni? ha rádsóznak egy hibás mobiltelefont, akkor sincs jogod a garanciára, mert már használtad? (csak hogy a kereskedelmi vonalon maradjunk)
2011. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!