Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg megszűnt a Diane 35...

Tényleg megszűnt a Diane 35 és helyette a Yasminelle van?

Figyelt kérdés
Tegnap a patikában a Diane helyett ezt adták és több mint 2000Ft a különbség köztük.A neten sehol nem találok olyan oldalt,ahol említenék azt,hogy megszűnt a Diane.
2011. ápr. 3. 12:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nyugi Lányok,reggel megyek a patikába:o)
2011. ápr. 3. 22:30
 22/32 anonim ***** válasza:
Ha valamit felbontasz és megeszed akkor már nem köteles.Sőt elmondom neked ha bemész a boltba pl tesco és visszaviszel egy szalámit avval a dumával hogy te nem is ezt akartad venni nem köteles visszavenni.Ha nem nyúlt volna hozzá a dobozhoz az más tészta,de már szedett be belőle.Azért egy mobil megint más.Okoskodsz de igazábol nagyon nem érted a dolgot.Nem egy és ugyanaz a kettő.De hát ahogy látom neked ezt nem lehet megmagyarázni:)Azért már vicc h a sajtokrol meg a szalámikrol kell beszélni a gyógyszer miatt.Talán ha 3 havi adagot vett akkor a másik kettőt visszaveszik szerintem.Neked kedves mobilos meg csak annyit h te vagy az akin jokat nevetnek mert valószinű bemész olyan dolgokért is reklomálni,aminél sajnos ha tetszik ha nem,de nincs igazad.Kedves kérdező:remélem nem okozott nagy bajt a másik gyógyszer ha mákod van akor nem lesz gond,de azért dokitol kérdezd meg hogy is van ez és hogy hogy adhatta ezt a másik helyett.Ilyet amúgy még nem hallottam h egy teljesen más gyogszert adnak helyette,érdekes az már biztos.Szép estét.
2011. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

igen, én bemegyek reklamálni, de tévedsz, mert nem sokszor kerül rá sor, de eddig mindig igazam volt ;)...a szalámis példádra üzenem, hogy köteles kicserélni a bolt, ha romlott az áru, akkor is ha megkezdett/kibontott...viszont a "nem ezt akartam vásárolni"-ra még bontatlanul sem köteles cserélni (dolgoztam vevőszolgálaton kereskedelemben ;), kétlem, hogy azóta sok jogszabály változott volna )


viszont ha egy gyógyszerész neked tudatlanságból vagy figyelmetlenségből a kért, vényen szereplő helyett rossz gyógyszert ad, az teljesen más téma, ott nem a kereskedelmi szabályok érvényesek, sőt akár büntetőjogi felelősségre vonás is lehet a vége (ez az amit nem fog kockáztatni a gyógyszertár ;))

2011. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen másrol beszélünk.A romlott és hibás dologt kicserélik ha visszaviszed mert nem ilyet akartál nem köteles.A gyogszerbe is ha van még 2 havija visszavehetik,de a már bontottat nem köteles visszavenni.

Amúgy én sem szoktam reklamálni alaptalanul.Eddig kétszer vittem vissza dolgot a boltba(cipő,kabi)és mindekettő jogos volt és nekem volt igazam.Amúgy szép napot:)

2011. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Lassan elindulok és ha hazaértem megírom,hogy mi történt....
2011. ápr. 4. 09:33
 26/32 A kérdező kommentje:

Szóval... Elmentem egy másik patikába,ahol azt mondták,hogy ők nem tudnak arról,hogy be lenne vonva a Diane 35.Fogtam a blokkomat és visszaballagtam abba a patikába,ahol Diane helyett Yasminelle tablettát kaptam.Elmondtam röviden a sztorit.Előkeresték a receptemet.Annyit mondott a patikus,hogy a kolléganőjének valószínüleg kihagyott az agya..... Gondoltam ,köszi...

Aztán sűrű elnézést kértek és adtak egy teljes doboz Diane 35-öt és visszafizették a különbözetet.Remélem nem lesz semmi bajom... Az biztos,hogy oda többet nem megyek.

2011. ápr. 4. 11:22
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2011. ápr. 4. 11:23
 28/32 anonim ***** válasza:
Na jólvan ügyes vagy.Amúgy most akkor melyiket szeded?Beszeded még azt a megkezdett havi gyógyszert a másikbol vagy a sajátoddal folyatod?Ilyen hülye nőt komolyan.Itt tlátszik hogy már a patikai dolgozoknak is elég egy tanfolyam és mehetnek oda dolgozni.
2011. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Talán 2 db Yasminelle-től nem lesz bajom.Most szedem a sajátomat,a Diane-t.
2011. ápr. 4. 15:06
 30/32 anonim ***** válasza:
na ugye :)
2011. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!