Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Estére hagyhatok bent tampont?

Estére hagyhatok bent tampont?

Figyelt kérdés
A menstruációm végén járok,és nem jön már sok vér,de kicsit félek bent hagyni éjszakára,viszont ha a barátommal alszok nem szeretek betétet használni.Bent maradhat éjszakára,lesz belőle gond?
2009. márc. 13. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Húzd fel az órát éjjel kettőre, és vedd ki, ha ha elaludt a barátod.
2009. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állítólag egészségtelen, de én amióta menstruálok tamponnal alszom. mindenestre akár egészségtelen akár nem, szerintem egy alkalomtól nem lesz bajod
2009. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig tampont használok éjszakára is, nyugi, semmi bajod nem lesz tőle. Rögtön lefekvés előtt és felkelés után cseréld ki azért.
2009. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg semmi bajod nem lesz,lefekvés elött be-felkeléskor közvetlen ki-venni.

Viszont nem ajánlom tartósan.Mivel ha belegondolunk a tampon felszívja a vért és reggelig ott "romlik".

egyeseknél gondot okozhat(lásd a haszn.utmutatóban,TSS..)

Én is használok tampont,ha megyek valahová,de itthon inkább betétezek,napi mosdással higiénikusabb.

Szerencsére van dibénk,igy nem kell tusolni:)

Ha ott a párod és zavar a betét(zörög:),nyugodtan használj tampont :)

2009. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is elég ritkán hordok tampont,általában csak ha a barátommal vagyok.Biztonságosabbnak gondolom a betétet,de most viszont hasznos lenne.
2009. márc. 13. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!