Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek használjak tampont...

Szerintetek használjak tampont, vagy már nem szükséges?

Figyelt kérdés

Ma strandra szeretnék menni a barátommal, de éppen megvan, vagyis már múlóban van mert már csak egy picike barnás-véres folyásom van, de még sohasem használtam tampont és nem szeretnék msot sem. de ha nagyon szükséges akkor muszáj.

szóval használjak vagy ne?


2011. máj. 21. 11:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok butus, hidd el, jót akarok neked! Ha így gondolod, halaszd el! De szerintem próbáld meg a tampont, először nekem is kellemetlen volt, de ki kell tapasztalni, hogy kell feltenni, és mennyire.
2011. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy próbáld a legkisebb tamponnal először. Csomagold ki rendesen, a cérnát tekerd le, és próbáld úgy, hogy a mutatóujjad hegyére teszed a cérnás végét. Odateszed a hüvelyedhez, és kicsit hátrafele tolva próbálod feltenni. Mondjuk olyan 45 fokos szögben. Óvatosan és lassan, de azért határozottan.
2011. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11:15: Ment a pontozás, de felfelé!
2011. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha néznél a szemeddel, látnád, még hányszor írtam neki.. De nyugodtan. Tanácsot lehet adni 0 százalékkal is. Szép napot!
2011. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hsaználj nyugodtan,énis szoktam tamponnal starndolni;) ob forever,senki nem veszi észre
2011. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!