Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cseréltél már tampont/betétet...

Cseréltél már tampont/betétet a wc-n kívül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem, én már attól is rosszul vagyok, ha máshol kell, nem otthon:S
2011. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Persze! :)


Erdőben, sikátorban, tábori zuhanyzóban, és mások wc-jében is rendszeresen. Mit kell ezen parázni? Nem zárhatom magam négy fal közé, csak mert megvan. :)

2011. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Tudod, a szükség nagy úr! :)
2011. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

pont 2 napja jött meg, most is tart. tegnap esküvőn voltam, ma meg versenyen. nem paráztam mikor egy 'idegen' wc-ben kellett betétet cserélnem :P

amúgy szerintem a tampon/betét csere helytől független, mert ha érzi az ember, hogy kell már cserélni, akkor elmegy a wc-re (bárhol is van) és kicseréli.

mondjuk én az olyan wc-től parázok, amit nem lehet bezárni (mármint idegen helyen), mert bármikor kopogás nélkül benyithatnak... xD

amúgy milyen helyen lehet még kicserélni higiénikusan a tampont/betétet a wc-n kívűl? :O

14/L

bocsi, hogy hosszú lett :$

2011. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Hát, nem mindegy hogy vmi ocsmány 19. századi wc, vagy az itthoni.. Nekem ez külön szertartás, hogy tampont cseréljek.. Betétet én is ki tudnám cserélni, de azért valakinél a kerti budiban úgy, hogy kezetmostam, és ne érjek semmihez, semmit ne kenyjek össze, nem egyszerű..
2011. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*kenjek
2011. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze, ha muszáj, akkor muszáj:P amikor nálunk festették a wc-t, meg a fürdőszobát, akkor a szobámban cseréltem ki. nem féltem,hogy benyitnak, mert bezártam az ajtót...
2011. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer muszáj, akkor muszáj. Inkább, minthogy átázzon a ruhán és vércsíkot húzzak magam után........
2011. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen,nemvészes,oda kell figyelni hogy ne vérezz össze mindent;)
2011. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 4/9


14 évesen tampont használsz? Mért nem jó a betét?:-O

2011. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!