Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S Mit csináljak? 13/L?

S. O. S Mit csináljak? 13/L?

Figyelt kérdés
Mér kb. egy éve borotválom a hónaljam, néha megvágtam magam, de nem volt semmi baj. Régen használtam borotvahabot, aztán nem, egy ideje pedig vettem ilyen nivea shower&shave tusfürdőt amivel könnyebb borotválni, mult héten nem volt nálam ezért simán leborotváltam, de tele lett piros pöttyel a hónaljam körül.Van ilyen pattanás szerű is, meg kisebbek is. Most muszáj holnapra leszednem a szőrt, gondoltam nem esek neki borotvával,vettem Veet szőrtelenitő krémet, szerintetek az leszedi, és nem ront a helyzeten? A másik kérdésem pedig, hogy mit csináljak a pöttyökkel? Vagy majd elmúlik magától?
2011. máj. 22. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sérült felületre ilyen szőrtelenítő nem alkalmazható legjobb tudomásom szerint.
2011. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A pirosság elmúlik. Begyulladtak a szőrtüszőid. A veetet én akkor használtam, amikor megjelent, de nem voltam tőle elájulva. Sztem szépség és divat kategóriába tedd fel a veetes kérdést.
2011. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi, de szerintetek most használhatom?
2011. máj. 22. 20:27
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

El fog múlni magától is.

A Veet-el, illetve a krémekkel az a baj, hogy sebes, kipattogzott, gyulladt, érzékeny bőrre nem ajánlottak, mivel a hatóanyaguk csípi a bőrt, lehet, hogy még jobban be fog gyulladni tőle. Én hónaljra még nem próbáltam, de lehet, hogy hónaljnál mindenképpen csípni fog, mert ott amúgy is vékony és érzékeny a bőr.

2011. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek hogy szedjem le? :/
2011. máj. 22. 20:30
 6/16 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran borotválod?

Ilyen korban még ráér havonta 1x, mert ha gyakran borotválod, gyorsan fog nőni, ami felnőttkorodban nagyon csúnya lesz.

Hidd el, tapasztalatból mondom, 1-2 centi még bőven belefér fiúknál-lányoknál.

2011. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nekem,csak én leszedtem veet-el...nehogy leszedd.nagyon csípett.és csak rosszabb lett:(:( én hagytam egy ideig..amig elmulnak,veet-el csak rosszabb!16L
2011. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nagyon fog fájni, és szét fogja marni a kis pöttyöket.

Én sem használnám.

Nos... ha bátor vagy, epilátor. Én azzal csinálom :D

2011. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran borotválod egyébként?

Tényleg nem tesz jót neki, ha nagyon gyakran csinálod, állandósulhatnak is a kiütések.

2011. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Másfél hetente kb. Akk most kiszedhetem epilátorral? És ha borotválás rossz ilyen gyakran akkor hogy szedjem le? utálom h a szőrős.. De állitolag az epilátor meg a gyanta is rosszat tesz hónaljon mert ott érzékeny a bőr.... Ez igaz?
2011. máj. 22. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!