Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek! Kérlek írjon...

Nagyon félek! Kérlek írjon akinek volt már! Ma voltam hüvelyi uh-on és kiderült cisztám van! 4cm-es! :-S Azt mondták várnnom kell míg megjön (az kb 1hét) aztán vissza kontrollra! Megnézik felszívodott-e!?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor műteni kell?Azt hogy végzik?Mennyi az esélye hogy felszívódik?

Nagyon félek a műtéttől mert pánik beteg vagyok!:-S


2011. jún. 6. 17:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Inkább nem nézem mert kész leszek még jobban...
2011. jún. 6. 21:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg! Nekem is 6cm-es cisztám volt a jobb petefészkemben, ami menstruációkor megdagadt, és majdnem belső vérzéssel fenyegetett. Vártak 3 hónapot, és adtak fogamzásgátlót, hogy ez vagy elmulasztja, vagy műtét. Szerencsére elmulasztotta.
2011. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Uhh hát most nem nyugtattál meg!:-S Ez a poén hogy szedek fog.gátlót!És mégis van!:-S Már régebb óta ott lehet nekem ha már ekkora!És szerinntem az már sajna nem fog felszívódni!:-S De reménykedem hogy mégis,mert félek a műtéttől!Drukkoljatok értem!Pár nap és megjön aztán vissza kontroll!Remélem addigra nem akar tovább növekedni!
2011. jún. 8. 13:32
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem is volt cisztam de ennel joval nagyobb es akkor meg rendes mutet volt nem hasznaltak laparoszkoposat. azota elterjedt a laparoszkopos valtozat is(ebben is volt reszem csak epemutetnel) ami sokkal egyszerrubb, alig kell korhazba ulni. engem a laparoszkopos mutetem masnapjan haza is engedtek.
2011. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!