Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam meg ezt a...

Hogyan mondjam meg ezt a háziorvosomnak?

Figyelt kérdés

Túlzottan szőrös vagyok,sokkal több szőröm van mint egy átlagos nőnek,de nem is férfiasan,mint pl.mellkasszőr,szakáll,nekem ilyenek nincsenek,ott csak pihék vannak,hanem mindenütt,ahol másoknak pihés,pl.hát,has,nyak,nekem ott fekete,az egész mellem is szőrös,a bimbóm körül is nagy,fekete szálak vannak,és elég sok.Van ahol vékonyabb,van ahol vastagabb.Emellett még az arcom se a legszebb,kissé pattanásos,zsíros,tág pórusú.Én arra gyanakszom,hogy túl sok bennem a férfinemi hormon.El akarok menni a háziorvosomhoz,és elmondani neki ezt,de annyira kínosnak érzem.Egyáltalán hogy mondjam el neki?Szőrös vagyok,mit javasol?:D És ha meg akarja nézni,hogy mennyi az a nagyon sok szőr,hogy mutatom meg neki,ha mindig szőrtelenítek?Ergó,most is csupasz vagyok,mondjuk a hátam most pont nem,de hamarosan azt is legyantáztatom.

17/L


2011. jún. 22. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj el hozzá és mondd meg neki úgy, ahogy ide leírtad. :)

Ne aggódj, nem fog hülyének nézni.

2011. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Létezik végleges szőrtelenítés is.
2011. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

És azzal mire megy?

Először ki kéne deríteni, hogy a hormonjaival minden rendben van-e.


Egyébként én is szőrösebb vagyok az átlagnál, én is azt hittem, hogy magas a tesztoszteronszintem, aztán kiderült, hogy teljesen ok.

De kellett a kivizsgálás ahhoz, hogy megnyugodjak. Most már gondolkozok én is a végleges szőrtelenítésen.

2011. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérsz egy beutalót, hogy megnézzék a hormonjaid. Ha rákérdez, elmondod. Nyugi, nem fog hülyének nézni vagy valami. Ciki bevallani, nekem is az volt, de mostmár kezd rendbejönni a dolog. :)
2011. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az orvos azért van hogy ha valami problémád van segítsen. szerintem elég ha csak elmondod hogy nagyon szőrös vagy nem hiszem hogy meg kéne feltétlenül mutatnod, mármint ha le van gyantázva akkor úgysem lát semmit. de ha meg kell mutatnod abban sincs semmi..az orvossal jó ha őszinte vagy akkor tud segíteni.
2011. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na és akinek aranyere van és meg kell mutatni?

Erre van az orvos.

2011. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,most egy kicsit megnyugtattatok:)

De biztos,hogy nem fog idiótának nézni és kiröhögni?

2011. jún. 22. 22:52
 8/12 A kérdező kommentje:

22:42:

Neked mivel kezelték/kezelik?Gyógyszert kaptál rá?Van esély arra,hogy meggyógyuljak,és én is csak annyira legyek szőrös,mint a többi nő?

2011. jún. 22. 22:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy röhög! Miért röhögne? Komolyan nem értem... :D


Néha megértem, hogy cikinek érzik az emberek a betegségüket, de a te eseted egyáltalán nem kirívó.

2011. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy mondd le, ahogy ide leírtad! Nem kell szégyellned magad! Látott ő már ennél sokkal cifrább dolgokat is.
2011. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!