Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam meg ezt a...

Hogyan mondjam meg ezt a háziorvosomnak?

Figyelt kérdés

Túlzottan szőrös vagyok,sokkal több szőröm van mint egy átlagos nőnek,de nem is férfiasan,mint pl.mellkasszőr,szakáll,nekem ilyenek nincsenek,ott csak pihék vannak,hanem mindenütt,ahol másoknak pihés,pl.hát,has,nyak,nekem ott fekete,az egész mellem is szőrös,a bimbóm körül is nagy,fekete szálak vannak,és elég sok.Van ahol vékonyabb,van ahol vastagabb.Emellett még az arcom se a legszebb,kissé pattanásos,zsíros,tág pórusú.Én arra gyanakszom,hogy túl sok bennem a férfinemi hormon.El akarok menni a háziorvosomhoz,és elmondani neki ezt,de annyira kínosnak érzem.Egyáltalán hogy mondjam el neki?Szőrös vagyok,mit javasol?:D És ha meg akarja nézni,hogy mennyi az a nagyon sok szőr,hogy mutatom meg neki,ha mindig szőrtelenítek?Ergó,most is csupasz vagyok,mondjuk a hátam most pont nem,de hamarosan azt is legyantáztatom.

17/L


2011. jún. 22. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez nem ritka probléma, biztos találkozott már ilyennel

beutal endokrinológiára és ott megnéznek(szerintem vérvétel is lesz)

2011. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tegnap 22.42-es vagyok. Az endokrinológián kivizsgáltak, kaptam Diane 35-öt. Ennyiből áll a kezelés. Ja, meg a háromhavonkénti kontroll. :)
2011. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!