Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vegyem rá magam hogy...

Hogyan vegyem rá magam hogy elmenjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam pedig már ideje lenne, szexuális életet is élek régóta. De rettegek még a gondolattól is. Szégyenlős vagyok mert kövér vagyok, és a nemiszervem is csúnya. Az eddigi barátaim sem láttak még fényben, csak sötétben csináltuk mindig. És belegondolok hogy teljes fényben széttenni a lábam egy idegennek.:S

A másik pedig hogy a kórházi nőgyógyászokról sok rosszat hallottam ebben a városban, olyanokat hogy nagyon megalázóan viselkednek és beszélnek a páciensekkel.

Magán orvoshoz szívesebben mennék el így elsőre, de nincs rá pénzem. Szüleim tartanak el teljesen, itthon lakom. És attól félek a legjobban hogyha elmennék mégis, kiderülne hogy valami betegségem van már, amit kezelni kell sokáig. És akkor vissza kellene járnom gyakran kezelésre, arra meg már főleg nem tudnék pénzt szerezni. :(

19/L


2011. jún. 24. 15:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ahol én lakok ebben a városban nincs egy női sem. Sokat kellene utazni egy nagyobb városba.
2011. nov. 12. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!