Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Nem érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Nem érzem magam annak, de egy kicsit aggódok.

Figyelt kérdés
MOstanában elég hülyén szedtem be a gyógyszerem. Mindig másnap, és vmikor több mint 12 órával késöbb. Ez eddig nem fordult még elő, csak ebbe a hónapba vagyok iylen hülye, h eéfelejtem. Már több mint 3 éve szedem.
2009. ápr. 9. 12:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha aggódsz, vegyél egy tesztet! Előfordulhat, hogy teherbe esel így, volt már rá példa.
2009. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz. Minek szeded, ha ennyire nem érdekel, mi lesz a szétszórtságod következménye? A 12 órán túli pótlás kieg. védekezés nélkül már egyenes út a terhességhez. Szal van okod aggódni! Vegyél tesztet és kapd elő a mobilodban az emlékeztetőt!
2009. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy hormontablettát össze vissza szedni?? Jézusom...ez nem PEZ cukorka ám.
2009. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Soha nem fordult még elő belem ilyen,h ilyen összevissza szedtem volna be... Nem is tudom mi van velem...

Akkor szerintetek vegyek tesztet? Vagy várjam meg míg megkéne jönnie és uttána ugráljak?

2009. ápr. 9. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Várd meg míg megjön! Ha nem jön meg akkor vagyél 1 tesztet! Ha negatív lesz örülj és próbáld meg rendszeresen szedni azt a gyógyszert különben tényleg megszívod!
2009. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!