Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy meglegyen...

Mit csináljak, hogy meglegyen a menstruációm?

Figyelt kérdés
10 nap múlva megyünk vízpartra nyaralni és már meg kellett volna, hogy jöjjön, de még nem jött meg. Eddig még nem igazán késett. Tampont nem akarok mivel még csak 14 vagyok és szűz! Van a szabályozására valami módszer?
2011. júl. 15. 07:32
 1/3 anonim válasza:
Szia! én a napokban voltam egy jó erős hátmasszázson és másnap meg is lett az eredménye! korábban jött meg...
2011. júl. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak fogamzásgátlóval lehet befolyásolni, a többi véletlen egybeesés. Nálad meg ez ugye nem jöhet szóba.
2011. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A csavartbordás mini tampont elvieg használhatják a szűz lányok is, ha akkor lesz meg próbáld ki. Állítólag a vörösbor meghozza, de azért ilyen fiatalon inkább ne igyál, a citromlé meg tovább késlelteti.
2011. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!