Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet ez? Ti hogy...

Miért lehet ez? Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Májusban az Uzsoki korházban voltam egy hétig,petefészekgyulladással és cysztával avagy bartollin-mirigy.

Meggyógyultam, de viszont fellépett egy olyan probléma ami eddig ritkán fordult elő és nem is beszéltem rola senkinek.

Ahol a cyszta volt,a hüvelyem jobb oldalán (szemben állva bal), szexuális izgalmi állapotba kerülve,elkezd fájni,behatolásnál is nagyon fáj,és ha kitapintom akkor is rettentően,de amint lenyugtatom magam lassan elmúlik és olyan, mintha lenne még mindig egy kis cysta,mintha nem múlt volna el teljsen...Mitől lehet ez?Miért fáj?Mit tegyek?Nem merek édesanyámmal ilyenekről beszélni, mert sosem tudtam/mertem úgy kérdezni tőle,főleg h nincs is pasim és csak masztiztam (az ilyenekről meg sosem akart hallani)de vh mindenkienk szüksége van arra ha nincs prája..Viszont ha a tudta nélkül megyek el orvoshoz akkor abból meg problémák lennének.Mit mondjak neki?Hogy mondjam el h szexuális izgalomba kerülök akkor ez meg ez van...?Ez olyan ciki és ő nem olyan akivel ilyenekről lehetett mindig beszélni..A kérdésem,hogy mitől lehet ez?Már a legelső kapcsolatomban is előfordult de csak ritkán,viszont most gyakrabbban.22 éves vagyok. Mit tegyek?Tudom hogy nem normális.Vgay várjak mig lesz egy kapcsoaltom és összekerülök a sráccal és utána szoljak anyámnak?Nem akarom elcseszni a kapcsolatunkat mert mostanság jol megvagyunk.(anyámmal)Köszi a segitséget,Kitti

És cak nomrális válaszokat várok,kérlek titeket legyen annyi tisztelet bennetek..


2011. júl. 18. 12:20
 1/6 anonim válasza:
22 évesen nem kell szülői engedély nőgyógyászhoz.
2011. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FAKhelper válasza:
Teljesen mind1, h mit szólna ahhoz, ha orvoshoz mennél, menj is el, mert ha később kiderül vmi visszafordíthatatlan, hiába mondod majd, h "de hát én akartam".
2011. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22 évesen már bőven egyedül kéne orvoshoz járni.
2011. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Viszont ha a tudta nélkül megyek el orvoshoz akkor abból meg problémák lennének."


Miért lennének problémák?


Egyébként meg a kérdésre válaszolva úgy oldanám meg, hogy elmennék orvoshoz.

2011. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h ő is jönne velem, hanem h tudnia kéne rola v vmi...mert mi nem ugy élünk h nem tudunka másikrol semmit se,főleg h a lánya vok...én is tudni szeretnék a lányomrol, mindaddig mig ő is azt akarja.Tehát azt kérdezem nálatok volt ilyesmi?és a kérdésre válaszoljatok.kösszi
2011. júl. 18. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:

"én is tudni szeretnék a lányomrol, mindaddig mig ő is azt akarja"


Hát nekem nem éppen tűnt úgy, hogy te annyira meg akarnád vele beszélni. Sőt, az egész kérdésed arról szól, hogy nem akarod.

Egyébként meg többen is válaszoltak. Egyértelműen orvoshoz kell menned, és nem később hanem most.

Nem gondolod komolyan, hogy a gyk-n keresztül majd itt valaki diagnosztizálni fog.

2011. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!