Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye már nem kell félnem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye már nem kell félnem?

Figyelt kérdés

Május 22.-én abbahagytam a gyógyszert 7 napos szünetre.

29.-én lefeküdtem a barátommal és gumival védekeztünk de kiszakadt, és csatt belém minden. :S. Másnap reggel már elkezdtem szedni megint a gyógyszert.

Most Júni. 19.-én megint abbahagytam de rendesen megjött meg minden. Ugye akkor nem vagyok terhes?

Mert megjött meg minden de több jelet is észrevettem ami arra utal. Hányinger napi szinten. A hasam meg nemtom.. olyan mintha nőtt volna.


2010. jún. 26. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, csak híztál.
2010. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen gumit használtok ti, akik a kérdéseket írjátok? Nálam még egy gumi se szakadt ki soha, itt meg minden második kérdés arról szól, hogy kiszakadt a gumi. Vagy az lehet, hogy nem tudjátok hogy kell felrakni.
2010. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy "csak" híztam. De a hányingerrel mi van? :S
2010. jún. 26. 13:01
 4/11 anonim ***** válasza:
A hányinger az idegesség miatt van. De ha biztosra akarsz menni vegyél tesztet.
2010. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tesztet venned is felesleges!Ugyan már..csak tudod h mikortól véd mégis a tabletta, akkor minek kell feleslegesen parázni?

Ha a menstruáció 1. napján vetted be akkor már 1 hét után védett voltál, hanem az elsőn, akkor is védett voltál már az 1. levél végén!Tehát nem vagy az!

És szerinted már ilyenkor jelentkezne tünet?:) kizárt h az vagy! De a párod nem próbálta ezt elmondani?Ő sem olvasott legalább utána?Ajánlom h nézegessétek a betegtájékoztatót!Lehet a hányinger 1 mellékhatás is, ha továbbra is fennáll szólj az orvosodnak, de az is lehet h stressz v gyomorrontás.

2010. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de várj.. minek ennyiszer elkezdeni,meg ujrakezdeni? voltál ugy egyutt, gumi nélkül a barátoddal, amikor nem szedted a gyógyszert? ha nem volt, akkor nem kell izgulnod.. a tabi véd a 7 napos szünetben is. de ezt h h nem tudtad?
2010. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De tudom.

Csak azért mégis para van.

2010. jún. 26. 13:20
 8/11 anonim ***** válasza:
de ne legyen már para!! akkor nem eshetsz teherbe!! csak ha nem szeded a tabit, és sehogyse védekeztek!!!!
2010. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hát lehetsz akár az is!

Tölts ki egy terheségi tesztet utána pedig kiderül!

/Melékesen nem írtál kort ami egy picit számít/

2010. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulnod.Az első levélen és a 7 napos szüneten is túl voltál már,mikor belédélvezett.Már a gumi sem volt indokolt,mert 1 hónap után minden fogamzásgátló már véd.

Az óvszer dolog már nekem is feltűnt,mint a 79%-os hozzászólónak.Ennyi béna nem lehet.Mi évekig több,mint 3 évig heti rendszerességgel gumit használtunk és soha nem szakadt el.Nagyon nagyunk,ha valakinek már nem az első szakad.Na mindegy.

Nektek tényleg célszerűbb a tabletta.A hányinger lehet a mellékhatása is és lehet attól,hogy idegeskedsz.Tesztelhetsz,elmehetsz dokihoz is,de mérget mernék venni rá,hogy nem vagy terhes.Természetesen,ha minden úgy történt,ahogy leírtad és a 21 tabi bevétele alatt nem szedtél antibiotikumot,nem hánytál,nem volt hasmenésed,minden tablettát bevettél (időben) stb.Ha ezek nem voltak,akkor védve voltál első hónap után!

2010. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!