Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok olyan mint egy...

Miért vagyok olyan mint egy férfi?

Figyelt kérdés

Apa ilyen "szőrösebb fajta" és szerintem tőle örökölhettem vagy nem tudom de nagyon idegesít. A combomon is látszik eléggé a szőr és a hasamon is meg végülis majdnem az egész mellkasomon mint neki :( nem tudom mit csináljak vele...pár éven belül úgy fogok kinézni mint egy férfi? Belülről is fiús vagyok kicsit, de kívülről nem szeretnék. Még a lábfejemen! is van pár szőrszál pont mint apának, bár neki több van és erősebb. Már azt várom, hogy mikor lesz bajuszom...Azt se tudom, hogy ha egyszer lesz barátom/férjem akkor hogy fogok vele bármit is csinálni mert ugye nem hiszem, hogy egész életembe fogom tudni magam takarni. Orvoshoz nem akarok menni, erről anya se tud. Amúgy minden más normális. Mitől lehet? Mit csináljak? :(

14/L


2011. júl. 28. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Túl sok férfi hormont termel a mellékveséd. Valamennyit minden nőnek termel, ahogy férfiaknak is női hormont, de Neked úgy látszik többet a kelleténél.
2011. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként jobb lenne ha endokrinológushoz mennél. Első voltam.
2011. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, orvoshoz kell menned, vérvétel, kivizsgálás, mert ez nem múlik el magától
2011. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
képzeld el én nekem is volt egy ehhez nem hasonló de szintén nagyon ciki problémám amiről nem mertem senkivel sem beszélni. édesanyámnak smsben írtam meg mi van. és válaszolt hogy akkor megyünk orvoshoz.este beszélgettünk róla 4 szem közt. de addigra már messze nem volt olyan ciki. csak az első lépés nagyon nehéz ilyenkor :\
2011. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel egy borotvat.
2011. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! ezzel foglalkoznak endokrinológián :) ne izgulj, nem ciki!! megvizsgálnak, hormon szintet néznek, és megmondják a tutit. ne izgulj tényleg, röhögni fogsz, hogy ettől féltél?!:) anyukádnak nyugodtan szólhatsz, legyél érett :)
2011. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül a háziorvosom küldött el oda. Sokkal cikibb mint eddig. Ott levetkőzni 3 ember plusz anyám előtt. Tényleg nem ciki... hol... ezt már kétszer el kellett játszanom ott, majd pár hónap múlva megyek oda megint, de senki nem mondana semmit hogy mibajom van. szopjanak tyúkot.
2013. jan. 30. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
meglesz majd az eredmény. ne légy már ilyen kis éretlen. anyukádat miért nem küldted ki, ha zavar? 14 évesen nem vagy már pici.
2013. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azota mar 16 leszek. Hallani akarja hogy mi van. De novemberbe kellett oda mennem, januar kozepen vissza, aztan ott tartok hogy aprilisb kell visszamennem. Tehat fel ev alatt nem mondanak semmit. Mire kiderul, hogy mi is a hiba, addigra leszek 30 eves.
2013. jan. 31. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!