Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti szerettek menstruáln...

Lányok ti szerettek menstruálni? L/15

Figyelt kérdés
Mármint szeretitek az érzést? Nem érzitek kényelmetlennek,örültök neki amikor megjön? Tom tud kényelmetlen is lenni,mikor először megjött nekem akk naon örültem neki. Most már ink közömbösen fogadom,de egyfajta megnyugvást is érzek,hiszen ez jelzi h minden ok odabent,normálisan fejlődöm és lehet majd gyerekem. Ti h vagytok vele?
2011. aug. 5. 19:25
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Nem szeretek. Rossz erzes az, amikor folyik ki es nagyon kell ugyelnem, hogy at ne usson. Egy masik kenyelmetlenebb helyzet az elore eltervezett strandolas, ami nem is egyszer pont a menstruacioval esik egybe(inkabb a betetet szeretem).
2015. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Én szeretek! Oké, hogy nyűggel jár, de ez a jele annak, hogy egészséges vagyok és minden rendben van velem. Épp ezért szeretek menstruálni, mert az egészség jele és ettől (is) vagyok nő!


31L

2017. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
Én szeretek. Mondjuk mikor görcsölök nem mindig szeretek menstruálni, de amúgy nem is utállok. Meg sokszor nézek menstruációról szóló videókat youtub-on, ha esetleg egyedül érzem magam, és utánna tudom, hogy minden lány/nő átmegy ezen. Nekem ez segít. Na meg persze a gyógyszerek XD 13/L
2017. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
Szia. En nagyon orultem mikor eloszor megjott,bar utana mar ezt nem mondhattam el magamrol. Utana mar olyan feleslegesnek ereztem hogy megvan, kesobb mar rajottem hogy megis megeri,akarmennyire is szenvedek hisz egyszer anya lehetek. Es amiota meg mar nemi eletet el valaki hidd el duplan orul ha megjon,biztos ami biztos 😄
2018. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

Valaki görcsöl, valaki nem.

Valakinek 3 nap, másnak sokkal több.

Valakinek enyhe, megint másnak pedig erős a vérzése.

Gondolom mindenkiben ezek döntik el, hogy szeret e menstruálni vagy sem. :)

Én tiszteletben tartom azt aki nem szeret, és azt is aki szeret menstruálni.

Én általában görcsölök, erős a vérzésem. De én szeretek.

Igaz sok vele a macera de 1 hónapban CSAK 1 hét. :P :D

2019. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
88%

Én már 14 éves voltam, amikor végre megjött. Már az összes barátnőmnek megvolt, én meg kínosnak éreztem, hogy még mindig "kislány" vagyok. XD

Hű, amikor végre megjött, plafonig ugrottam örömömben! :DDD

A mai napig nagyon szeretek menstruálni, még soha semmi problémám nem volt vele, pedig már vagy öt éve megvan. :)

Úgyhogy én személy szerint szeretem, de meg tudom érteni, ha valaki nem örül neki.

2020. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
én szeretek menstruálni. ettől vagyok nő és én imádok nő lenni. kislánykoromba utáltam (már akkor is görcseim voltak) de azóta elfogadtam hogy ez a női élet. ha akarjuk ha nem mensizünk nem tudunk ellene mit tenni. nekem minden hónapba egy hétig tart abból az első 3 nap durva hasgörcsöm van. a nődokim nem ír fel semmilyen gyógyszert pedig mondtam neki hogy görcsölök. mindenesetre a fájásokkal és a kényelmetlenséggel (betétezéssel) együtt szeretem ha megvan. egy percig se érzem tehernek. szerintem felfogás kérdése az egész.
2022. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!