Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti szerettek menstruáln...

Lányok ti szerettek menstruálni? L/15

Figyelt kérdés
Mármint szeretitek az érzést? Nem érzitek kényelmetlennek,örültök neki amikor megjön? Tom tud kényelmetlen is lenni,mikor először megjött nekem akk naon örültem neki. Most már ink közömbösen fogadom,de egyfajta megnyugvást is érzek,hiszen ez jelzi h minden ok odabent,normálisan fejlődöm és lehet majd gyerekem. Ti h vagytok vele?
2011. aug. 5. 19:25
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
38%
Bárcsak minden lány így gondolkozna mint Te, Kedves Kérdező!
2011. aug. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
27%
Tegnap olvastam a kérdést és ma jött meg:D XD 1 héttel korábban most:) Hát jól begörcsöltem mit ne mondjak gyógyszer kellett már, de legalább minen ok.
2011. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim válasza:
51%
Én utálom, mikor megjön, mert nagyon görcsöl a hasam, és mivel már nem egyszer jártam úgy, állandóan attól parázok, hogy átázok... Mivel folyton ott jár az agyam, semmire sem tudok odafigyelni szétszórt vagyok. De ha átvészeltem az első 3 napot, utána már nincs semmi bajom, és várom, hogy elmúljon :)
2011. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
66%

hát mikor először jött meg, annak én is örültem...azóta eltelt 5 év, és rühellem.... utálok menstruálni... nagyon idegesítő és kényelmetlen!

a másik meg, hogy attól, hogy valaki menstruál, egyeltalán nem jelenti azt, hogy mindenképpen lehet gyereke.... ezt nem tudom, hogy honnan vetted...

2011. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
32%
Aha nagyon imádom.-.-
2011. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Lányka555 válasza:
70%
nem szeretem. Ki szereti? :| ingerült vagyok, feszül a derekam, annyira fáj a hasam ,hogy a falat kaparom. A tampon egyedül amit elviselek. a Betétek undorítónk találom... Persze, hogy imádom... például amikor reggel arra ébredek fekszek a vérben... csodás. Sok mindenben gátol. DE viszont most kell majd megjönnie..akármennyire utálom várom, hogy megjöjjön. :D Még mindig könnyebb cserélgetni a tampont mint a baba pelenkáját ;D
2011. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim válasza:

"Még mindig könnyebb cserélgetni a tampont mint a baba pelenkáját ;D"


Ez aranyos, tetszik :)


Én azóta egész jól viselem azt a pár napot, mióta szedek fogamzásgátlót. Anélkül irtó sok lenne és rendszertelen is.


Mielőtt megjön, akkor kicsit fáj a derekam, de ennyi. Sok kválasztásom nincsen, így megbarátkozom vele. Ha duzzogok, meg bőgök egész nap, akkor is meg fog jönni. Így inkább kitartóan viselem és megpróbálok nem foglalkozni túl sokat vele.

2011. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
49%

Nahát, én szeretek menstruálni. 24 éves vagyok. És kifejezetten örülök neki.


Volt az életemben 4 év, mikor nem menstruáltam, mivel halálra koplaltattam magam. Aztán abba hagytam ezt az idiótaságot, és most már örülök neki, hogy egészségesen működök. Érdekes módon számomra nem igazán jár kellemetlenséggel.

Mindössze kb 3 napig tart az egész, nem vérzek túl sokat, nem is túl keveset, nem görcsöl sokat a hasam, talán egy picit mielőtt megjön, de én örülök neki, mert érzem, hogy mi történik velem, örömmel figyelem meg a testem változásait.


Hogyhogy ti utáljátok.... nem értem.

2011. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsó mondtatod válasz a kérdésedre...

Mert neked 3 napig tart, nem görcsöl a hasad. Ennyi idősen illene felfogni és tolerálni a másikat. Eszem megáll

2011. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:
81%
Most őszintén, ki szereti ha meg van???? SENKI!!!!
2011. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!