Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti szerettek menstruáln...

Lányok ti szerettek menstruálni? L/15

Figyelt kérdés
Mármint szeretitek az érzést? Nem érzitek kényelmetlennek,örültök neki amikor megjön? Tom tud kényelmetlen is lenni,mikor először megjött nekem akk naon örültem neki. Most már ink közömbösen fogadom,de egyfajta megnyugvást is érzek,hiszen ez jelzi h minden ok odabent,normálisan fejlődöm és lehet majd gyerekem. Ti h vagytok vele?
2011. aug. 5. 19:25
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
25%

21:52-es vagyok. Nem értem, mit nem tolerálok. Tárgyilagosan véleményt formáltam a saját nézőpontomból. A mondanivalómban semmilyen ítéletformálás sem pedig vélemény nyílvánítás sem pozitív sem negatív irányban nem hangzott el más lányok felfogása felé. Csupán egy kérdés érinthetett érzékenyen, mégpedig az, hogy nem értem, miért utáljátok.

Semmi intoleráns nem hangzott el tőlem. Talán te nem tolerálod a tiédtől eltérően hangzó választ, és projektálsz rám. Semmi gond.

2011. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
84%
23:07-es, előttem lévőnek írnám, hogy azért nem az átlagos, hogy mindenki görcsök nélkül menstruál... ugyanis nem egy ember van, akinek minden hónapban gyógyszert kell szednie, csak azért, hogy ne ájuljon el, vagy ne legyenek olyan hasgörcsei menstruáció közben, hogy minden egyes alkalommal a kórházban kössön ki... ez az egyik. A másik meg, hogy úgyvélem, az átlag szintén nem 3 napig, hanem kb. kétszer annyi ideig menstruál. 6-7 napig. Ugyhogy ezt most igenis irigykedve írom neked, ugyanis így nagyon könnyű dolgod van... -.-
2011. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
86%

15 éves vagyok, 13 évesen jött meg.

7 hónapja nem menstruálok, egyfolytába kezelésekre kell járjak, szóval azt kívánom


BÁRCSAK MENSTRUÁLNÉK!!!


inkább kibírnék 1 hetet kényelmetlenül fájó hassal, betét/tampon cserélgetéssel, mint azzal tudattal élni hogy lehet nem is lehet gyerekem. mert az orvosom is már komolyabb vizsgálatokban gondolkodik, mert eddig adott gyógyszert stb, ami állítólag segített volna. de nem segített, és csak reménykedni tudok hogy nem komoly és hogy egy napon megint megjön és nem lesz semmi baj :S

2011. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy olyan válaszoló aki azt mondta hogy hogy "mi" utálunk menstruálni neki semmi baja nincs tőle max picit a dereka fáj és kész .Hát neki üzenném hogy nem mindneki van így ezzel, van aki fetreng szó szoros értelemben hiába a gyógyszer vagy a torna, van akinek meg olyan hosszú ideig tart (1 hét intenzív menszesz) és van olyan aki nehezebben tűri . Mindneki más, sztem nem sokan vannak ezzel agy h szertenek menstruálni, minden bajjal jár együtt ami kellemetlen és gátol. 1-2 jó tulajdonsága van csak. Sokak nevében beszélhetek azt hsizem amikor mondom h NEM SZERETÜNK MENSTRUÁLNI. ;)
2011. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Én még nem menstruálok, de már várom.:) Ha megjön tuti örülni fogok neki.:)))))
2011. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Nekem még nem jött meg de várom. Ha megjön akkor biztos örülni fogok neki:)
2011. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 Lányka555 válasza:
27%
majd megbánod, hogy így vártad... amikor nem tudsz elmenni a strandra a haverokkal... fáj a hasad,derekad, hisztisebb vagy. Nem feküdhetsz le a barátoddal... és ne is beszéljünk arról, hogy tud macerás lenni egy tampon csere főleg az elején. örülj ha még nincs meg. ;)
2011. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Ellentétben a többiekkel én szeretek menstruálni,pedig már 33 éves vagyok 3 gyermekkel és minden hétköznap dolgozom. Ez a női élet velejárója,nem mondom,h szeretni kell de ez van,el kell fogadni :-) Sok sikert!
2011. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
63%
én szeretek menstruálni bár fáj, hosszú és hisztis vagyok olyankor. ezek ellenére szeretek!
2013. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
Nekem is az elsô 3 nap vészes, utána van 3-4 nap lazább, de ennek ellenére semmi utálnivalót nem látok a dologban.:) Mutatja, hogy rendesen megy minden odabent, és nincs para :) Másrészt pedig nagyon sokat tisztít ezáltal a szervezet, ellentétben a férfiakéval :D Jó, amikor görcsölök, vagy injekciót kapok, úgy fáj a derekam, mert menni sem tudok, az nem vicces, de sajnos ez ezzel jár. Utóbbi mondjuk eddig csak kétszer frdult elô, de nem tudunk ellene mit tenni. Gyógyszer. De ezekkel együtt sem olyan nagy was ist das:) Egy hetet ki lehet bírni mindenkinek szerintem:)
2014. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!