Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hullik enyire a hajam?...

Miért hullik enyire a hajam? Nagyon hullik, de marék számra, még a fodrászom is megjegyezte, hogy ez már nagyon súlyos.19 éves lány vagyok, és nem értem miért van ez.

Figyelt kérdés
Segítség kéne,nem tudom, hogy milyen orvoshoz kell ilyekor fordulni Esetleg vegyek Biovannét, mert azt hallottam róla hogy nagyon jó. Nem tudom, hogy mit tegyek.
2011. aug. 14. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg súlyos, góckutatásra kell elmenned, mert valamilyen gyulladásra utalhat valahol a szervezetedben, kb. olyanra, amire nem is gondolsz. Egy rosszul betömött fog például, ami soha nem is fájt még.
2011. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vérképpel kezd, hormonokkal és gyulladás keresésével, erre háziorovos ad beutalót
2011. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
háziorvos, ha kell továbbirányít...
2011. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!