Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 21 éves lány vagyok, pár hete...

21 éves lány vagyok, pár hete nagyon hullik a hajam, tövestől. Miért hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi okozhatja, de ha így halad tovább, félek megkopaszodok, mert tincsenként hullik. Nem festem a hajam, csak 3 havonta színezem feketére. Eddig még sosem történt velem ilyen. Milyen készítményt érdemes használni?
2008. aug. 22. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

NEm szeretnélek megijeszteni,de biztosan megfogsz.

Az én barátomnak is ez a problémája. Vagyis szerintem neked is ugyanez lehet.

Foltokban hullik a haja. Teljes kivizsgáláson vett részt, minden eredménye negatív lett,makk egészséges.

Ez az egész tortúra januárban kezdődött. Először csak icipici folt volt, a mandulájára gyanakodtak,így ezt kivették. A műtét során komlikáció lépett fel, szétrobbant ez a gyulladt mandula valamije. Akkor megállt neki a hullás. De ezt követően újra folytatódott. Nemrég újra kivizsgálták, minden eredménye tökéletes lett, semmmi baja sincsen.

Van egy szer, Elocon, ezzel kenik neki a fejbőrét. ha nem segít, fényterápiát is fog kapni.

Én rengeteg fórumot olvastam,ahová olyan emberek írtak,akik ilyen problémával küszködnek.

Létezik még egy szuri is,amit a fejbőrbe adnak, ez segíthet, a B-vitamin is segíthet, hajnövesztő szerek, flavin7.

A barátom kapott szurit, de az is csak ideig-óráig segített neki.

Mára tele van foltokkal a kobakja, egy hatalmas van a feje búbján,és rengeteg kisebb a fején.

El lehetne keseredve ő is, de mellette vagyunk,és minket nem zavar. Fiatalabbak vagyunk még nálad is.

Ne légy elkeseredve! Menj el egy teljes kivizsgálásra te is,hátha találnak valamit, ha nem,akkor pedig kezd el vitaminokat szedni. Hátha segít!

Remélem egy kicsit tudtam segíteni.

2008. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A hajhullásnak rengeteg oka lehet, általában a lelki okok, amik miatt látványossá válik és ezek miatt csak pluszban stuffolja is magát az ember.


Sajnos itt túl kevés az információ. Tudnom kéne, hogy mivel színezed a hajad (tudniillik a bolti hajszínezők kb ugyanannyi méreganyagot tartalmaznak, mint a hagyományos hajfestékek és ezek közül a fekete a legdurvább)

Nem történt valami az életedben, amikor jelentkezett a probléma? Hogyan étkezel? Szedsz valamilyen gyógyszert, fogamzásgátlót?

Ami a leggyanúsabb, ha tincsenként hullik, hogy leégethetted valamivel. Ha ezt sanszosnak találod, akkor külsőleg egy kevés natúr olívaolaj, belsőleg nagy mennyiségű víz, sok-sok nyers zöldség, élesztő.

2008. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hullik nagyon 1 hónapja,voltam vizsgálaton kiderült hogy vashiányos vagyok,ez az oka valószínű.Egy egyszerű vérvételel kimutatható.
2008. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Palette hajszínezővel színeztem a hajam, de idáig csak 2x egy fél évben és előtte nem. Nem szedek semilyen gyógyszert, se fogamzásgátlót. Étkezést tekintve normálisan étkezem, azt leszámítva, hogy húst nem igazán eszek. Idegeskedni sokat idegeskedem az elmúlt pár hónapban.. szerelmi okok miatt! :S
2008. aug. 22. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy az a bajod mint nekem volt!Vegetáriánus vagyok és már kiskorom óta nem eszek húst és elkezdett hullani a hajam!Rájöttem hogy a húsban lévő tápanyagot mely a húsban van és szervezet nem kapja meg akkor hajhullás bekövetkezhet.Én hus helyett van egy úgymond "kapszula"abból kell bevennem 4darabot vagy 5öt max.Azthioszem valami animal valami..És szedj vitamint mellette és próbálj meg nem idegeskedni.:) ha nem javulna az állapot keress fel egy orvost
2008. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!:)
2008. aug. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!