Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha először fekszem le vkivel,...

Ha először fekszem le vkivel, akkor utána érezni fogok vmit?

Figyelt kérdés
Pl. mindenképp véres leszek, vagy más folyásom lesz, vagy érzek fájdalmat vagy vmi furcsát utána? Esetleg vmi más tünet?
2011. aug. 17. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fogsz vérezni,ha igen csak abban a pillanatban,utána már nem ,és ha mindketten egészségesek vagytok,akkor folyásod sem szabad hogy legyen. Lehet picit furi lesz,de reméljük ezt a boldogság majd felülmúlja!
2011. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem éreztem semmi furcsát,azon kívül,hogy benned van az akit szeretsz,mert ugye csak így érdemes....Nem volt se vérzés,se fájdalom(megfelelő izgalmi állapot miatt),se folyás,de nedvesség van...néha sok néha kevés,ha ez zavarni fog lehet törölközni odalent :).Én azt javaslom sokáig izgasátok egymást odalent,főleg téged izgasson sokáig az ujjával,de ne a hüvelyed....kicsit feljebb :p egy kis sikosító,finom kezek és indulhat a dörzsi és simi odalent :)
2011. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de úgy értettem, hogy utána, tehát mondjuk másnap érzek-e vmit. Ugyanúgy lesz minden, mint azelőtt? Azt sem fogom érezni (akár fájdalommal, akár anélkül), hogy vmi történt ott lenn?
2011. aug. 18. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok:erre írtam neked,hogy nem fogsz utána vérezni, nem fog fájni és nem lesz folyásod! tehát igen,minden ugynaolyan lesz mint előtte!
2011. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!