Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, ha olyan...

Szerintetek gáz, ha olyan pasival fekszem le elöször aki öregebb, vagy már van sok tapasztalata?

Figyelt kérdés
Félek, hogy béna leszek nála... 16/L.
2010. febr. 5. 23:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó ha sok tapasztalata van, hiszen tudja hogyan tegyen neked jót. Csak kérdés hogy mennyire akar ő kellemes perceket okozni neked, és mennyire magának...
2010. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Attól függ mennyire öreg. És vigyázz nehogy belegabajodj az infúziós csövekbe.
2010. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
infúziós csövekbe.?? ezzel mit akarsz mondani?
2010. febr. 5. 23:30
 4/17 anonim ***** válasza:

Vmi öreg kórházban fekvős emberre gondolt!


Itt csak annyi a lényeg, hogy mennyivel idősebb.

Amúgy egy tapasztalt tényleg jobban odatud rád figyelni. Az én barátom is idősebb és tapasztaltabb volt így nekem se volt rossz az első alkalom. Csak ránézett az arcomra és rögtön levágta, hogy pihenjük-e vagy folytassuk vagy gyengédebben meg ilyenek.

Bár amúgy biztos annak is meg van a varázsa ha egymásnak vagytok az elsők...:)

2010. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszi az értelmeszért az infulziós csövesnek meg üzenem h tehet egyet...

neked meg köszi=) am ne msokkal öregebb mondjuk egy pár évvel 6-7..

2010. febr. 5. 23:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Az viszont a te korodban lehet hogy sok...
2010. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
53%

24/F


6-7 év az nagyon sok. Én 25 leszek idén, de eszembe se jutna egy 18-19 éves csajjal kavarni.

1: Nem tudnám elviselni a mai divatrendeken alapuló személyiségüket

2: Nem mintha olyan marha öreg lennék, de már inkább a komolyabb kapcsolatok keresem, nagyon-nagyon hosszútávra.


Ha összejön egy ilyen pasival akkor készülj fel, hogy nem fog komoly románc kialakulni :)

2010. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De ha én is komoly kapcsolatot keresek??
2010. febr. 6. 08:40
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

A félrebeszélés bajnoka lehetsz ha még kérdezni is tudsz úgy hogy semmi köze ahhoz amit válaszoltak az első kérdésedre.

Próbálj meg oda figyelni. Az előző kommentelő a srácról beszél. Nem te is hanem, TE keresel komoly kapcsolatot, a srácról nem tudunk semmit róla nem nyilatkozhatunk, ne keress kifogásokat, vagy sexelj vele, vagy ne. Ezek csak felvázolt lehetőségek, elfogadhatod, vagy nem. Vagy egyszerűen rá is kérdezhetsz a srácnál. De próbálj meg konkrét lenni, ha ilyen balfék módjára közelíted meg mint ezt a kérdést is, akkor tuti elijeszted.

2010. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A kis csaj arra célzott, hogy ha a fiú is meg ő is komoly kapcsolatot keres akkor mi van.

Amúgy az én barátom is 5 évvel idősebb és szerintem nincs ezzel semmi baj. Sok 25 éves van 18-19 éves szinten szóval a kis csaj is miért ne lehetne komolyabb az átlagnál?

Én továbbra is vallom, hogy nincs ezzel semmi baj.

Ha a fiú is úgy gondolja, hogy érdemes belekezdeni a kapcsolatba akkor legyenek boldogok.

2010. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!