Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el ha megjött az...

Hogy mondjam el ha megjött az első?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 14:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Szija!Nekem pont tesóm ballagásán jött meg..Elkezdtem anyumnak "hisztizni",hoyg nagyon fáj a hasam..Anyum,hoyg biztos bezabáltál..ÉS elmentem WC-re és véres volt a bugyim..De ugye sokan voltak és nem mertem elmondani..CSak este (éjfélkor)odamentem hozzá bezsélgetni és akkor mondtam meg,hoyg Anya megjött és elkezdte,hoyg kis butus miért nem mondtad meg előbb..Meg stb..:)Izgi volt..

15/L (3 éve volt)

2009. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
100%
Mondd el úgy,hogy: Anya nő lett belőllem, enstruálok!!!!
2009. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez elmondnai az anyukádnak nem nagy cucc. Nállunk az osztályban még a fiúk is tutják kinek van meg kinek nem. :P Én nem szégyellem.

14/L

2009. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%
Mi a Balcsin voltunk, reggel felkelek, wc-re megyek, látom véres a bugyim. Átmegyek anyauék szobájába (hál' Istennek csak anyu volt ott) és mondom: Anya! Megjött! Aztán mind a ketten sírtünk és átöleltük egymást :D Nagyon jó volt :D
2009. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem mázlim volt,11 éves voltam.Nővéremmel és anyukámmal mentünk fogorvoshoz reggel,suliidőben,ezért első két óráról lemaradtam.Már indultunk volna,de én még elmentem pisilni,és láttam,h foltos a bugyim,meg piros a pisi.Gyorsan kijöttem,mondom:anyu,gyere egy kicsit!elmondtam neki,hogy megjött,mire ő gyorsan a kezembe nyomott egy betétet,arra a sulinapra meg kikért.
2009. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
hát, nekem könnyű volt. Nem is kellett elmondanom. Ugy történt, hogy egyik reggel, mikor felébredtem, láttam, hogy tiszta véres volt az ágy meg a bugyim . Nem naon ijedtem, meg , mert már várható volt, elég fejlett voltam már akkor. Aznap reggel sietnem kellett a suliba, a véres bugyit egy nagy ruhakupaccal együtt bedobtam a sarokba. Déluán jövök haza, hült helyét találom a ruháknak. naon megijedtem, lementem a mosógéphez. és ott voltaka véres cuccok. anyukám ekkor odajött mellém, és megkérdezte, hogy nagylány lettem? Én meg mondtam, hogy igen. Ennyi volt.
2009. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mázlim volt pont otthon jött meg. Ma REGGEL :P
2010. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
én sem értem hogy tudod ezt eltitkolni az anyud előtt. én 14 vok és kb. másfél/ egy éve jött meg, de nekem alap volt hogy elmondjam anyumnak. erről nem lehet mit beszélni: anyu megjött
2010. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Anya, megjött az első! Csak sajnos megunta és 10 perc múlva elment.
2010. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Én meg épp Horvát országban voltam, és volt ott ilyen iszapfürdő, ott a tenger mellett, és abba ugye bele is ültünk. Aztán hazaértünk, zuhanyoztunk... felveszek egy bugyit, megnézem, mondom anyumnak hogy fuj, tiszta iszap lett, veszek másikat. Mérges lett, hogy mért nem zuhanyoztam le rendesen. Aztán másodjára is, egy nagy iszap rajta... levettem a bugyim, és megmutattam... Anyum mondta, hogy lehet megjött, mert látszik rajta kicsit véres is. Elmagyarázta anyum hogy kell kidobni, meg feltenni.

Tettem be betétet, és tényleg megjött. Hát nekem sajnos ilyen szerencsétlen történetem van... Nem a legjobb.

14L (2 éve jött meg)

2010. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!