Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el ha megjött az...

Hogy mondjam el ha megjött az első?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 14:16
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%
Én mondtam neki, hogy anya, utolért a piros ruhás végzet. Rögtön kapcsolt:)Még most is így szoktam mondani, ha megjön, hogy a család pasi tagjai ne tuggyák, hogy miről van szó:P
2010. aug. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy kicsit sokkolt.Nemtudom miért fel voltam rá készítve,de sokkolt.Remegtem és nem tudtam megszólalni.Csak annyit mondtam neki hogy jöjjön aztán megmutattam neki a bugyimat.Egyébként már előző nap is beszéltünk róla mert fájt a hasam.És megéreztem hogy ez AZ.Aztán örültem.hogy rendben fejlődöm.(másnap már nem annyira.olyan büdös...:(


Egyébként nem kell szégyellni.A táborban a fiúk erről beszélgettek az egyik lánnyal mert megvolt neki és nem fürdött.Mondta nekik hogy a barack jót tesz, és a fiúk hoztak neki barackot,mert "támad a vörös hadsereg" aranyosak voltak.

2010. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
13:40-es , ez a fiuk hoztak neki barackot sztori , annyira édes :$ :) :) :) /sry az OFF-ért :S /
2010. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

Azóta megjött? És hogyan mondtad el anyukádnak?

2010. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem mikor megjött,én nem gondolkodtam ezen..odahívtam,odajött,és mondta,hogy nagylány lettem stb.. adott betétet,és beszélgettünk erről.
2013. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Na hol is kezdjem..tudom hogy neked évvel a válasszal már nem segítek mivel 2009ben írtad és most 2019 van. De más emberek is olvashatják ezt akiknek segít.

Na a storym annyi hogy tegnap megjött másodjára de elsőre én sem mertem elmondani anyának,viszont ma reggelre két foltban olyan lett a pizsamam és a lepedőm(amit észre sem vettem/csak a bugyim/).Aztán amikor bementem a szobámba anya lecserélte a huzatot az ágyon.


Kérdezi: Na milyen a pizsamád tán megjött?

-haat igen (így dadogva..)

Aztán mondta hogy elmondhattam volna és ha bármi kérdésem van akkor kérdezzek,ott van a betét a szekrénybe.


Annyira megkönnyebbültem hogy el sem tudom mondani,szóval nyugodtan menj oda és mond el neki hogy mivan 😄


Remélem segítettem valaki(K)neki /de ezt amúgy nagyon jól is esett elmondani



Hajraaa

2019. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Óriási valószínűséggel nem segítek neked ezzel a válasszal sajnos de ha más olvassa akkor lehet neki is hasznos lesz :)

Nekem augusztusba jött meg legelőször és előtte 1 nappal barna folyásom volt.

Odamentem anyához:

- Anya, lehet meg fog jönni

- Miért? ~mert barna folyásom van

- És tettél be valamit?

- Nem

- Akkor légyszives

Felmentem be tettem egy tisztasági betétet aztán éjszakára is

Reggel ismét csak barna volt de elmentem cseréltem és után fél órára rá pisilnem kellett ezért elmentem mosdóba nézem mondom HOPPÁ ""elöntött"" a barna folyás egy kis vérrrl keverve 😥

Nah így jött meg az első :)


Szóval nyugodtan mondd el/mondjátok el anyukádnak/anyukátoknak! Nem fogja leharapni a fejed azért mert menstruálsz.

2019. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!