Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám az önbizalmamat...

Hogyan tudnám az önbizalmamat erősíteni?

Figyelt kérdés
Mostani helyzet: A hét közepén beszéltem egy haverommal telefonon, hogy vasárnap találkoznunk kéne (ő azt mondta, hogy rendben), pénteken egyszerűen nem tudtam felhívni, mert féltem, hogy nemleges választ kapok és nem ér rá vasárnap. Mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni?
2011. szept. 24. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerezz több barátot és talizz velük gyakrabban, akkor nem fogsz ennyire függni egy haverodtól.

Miért féltél annyira a nemleges választól?

2011. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Egész egyszerűen azért, mert utálom mikor elutasító választ kapok. Egyébként eljött volna csak reggelre rosszul lett és ezért nem tudott jönni.
2011. szept. 25. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez eléggé kifogásnak tűnik....
2011. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az, de mégsem akarom hozzá szegezni a kérdést, hogy akkor most átvert-e.
2011. szept. 26. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!