Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek azok a nők akik...

Szerintetek azok a nők akik direkt férfi nőgyógyászt keresnek, azok miért ragaszkodnak a férfihoz?

Figyelt kérdés
(nekem nő van...)
2011. szept. 11. 12:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

a férfinek hosszabb az ujja?????

talán vastagabb...


nézd meg a zenészeknél is, inkább a nőknek van hosszabb ujjuk!

2011. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egy olyan kérdés, amit nem alapján kell megítélni. Ha fül-orr gégészre van szükségem, akkor sem az alapján választok orvost, hogy férfi vagy nő-e az illető.

Én anno, amikor először mentem nőgyógyászhoz rengeteg női ismerősöm véleményét kikértem, hogy kihez érdemes menni a városban. Akit legtöbben ajánlottak, nekem mégsem volt szimpatikus. Aki második helyen szerepelt, viszont olyan mint egy nagy medve, kedves, megértő, figyelmes, igyekszik nem fájdalmat okozni. Ha panaszom van, akkor nem néz rám furán és gondolja azt hogy a probléma esetleg "agyi eredetű", hanem próbál utánajárni és adni valamit a panaszaimra.

Nekem ez az elvárásom és amondó vagyok, ha egy női nőgyógyászról lettek volna ilyen véleménnyel az ismerőseim, akkor hozzá megyek, ez nálam abszolút nem volt döntő, ahogy szerintem még nagyon sok nőnél nem, egyszerűen csak tényleg nem igen oszlik el a nemek aránya ebben a szakmában és itt most nem Budapestre gondolok, hanem vidéki kisvárosokra, ahol jóval több a férfi nőgyógyász és csak elvétve találni egy-egy nőt.

2011. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt értem és teljesen jó amit írsz, de sok nő van aki direkt férfi nőgyógyászt keres és az a véleménye hogy hozzá nő ott ne érjen! na ezt nem értem...

hát ha nő ott lent ne érjen hozzá, akkor mégsem mindegy neki a neme az orvosnak.?. és a szülésnél mindegy a bába pl.?

szerintem nagyon sok nőt inkább a férfi nőgyógyász feszélyez, pláne fiatal "kezdő"ként, és inkább keresne női dokit, ha lenne kellő számban.

2011. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

16:33

na pont ez az amit nem értek én sem!

2011. szept. 11. 16:36
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Mikor terhes lettem és kórházba kerültem hát "látott" engem pár doki, és nőnél szültem 1. gyerekem. És mit ne mondjak, volt férfi doki is aki durván vizsgált (egy), és azóta is kórházban vizsgált meg egy fiatal nő doki, hát az valami brutál volt, de komolyan, ráadásul terhesen, azt hittem hogy baj lesz belőle, még az uh-ot is olyan erősen csinálta hogy legszivesebben lekevertem volna neki egyet.

Egyébként férfi maszek orvoshoz járok. De nem nem szerint választottam, hanem mivel problémás terhességem volt az 1., nem volt akkor fogadott dokim, hát úgy bántak velem hogy no comment, ezért kerestem meg a legjobbat. És nagyon elégedett vagyok vele, bármit kérdezhetek tőle.

Egy női orvossal találkoztam szintén kórházban aki viszont nagyon kedves volt, és óvatos, hozzá járnék is, de minek váltsak ha évek óta ez a dokim van, 3 gyerkőcöm született nála.

2011. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez igy teljesen normális, miért váltanál, ha már egyszer ez igy bevált...

Ha most már a lányod annyi idős lenne, hogy nőgyógyihoz kellene vinni, és nagyon parázna a vizsgálattól is meg a férfi elötti vetkőzéstől is, megkeresnétek a kedves kórházi nőcit, vagy rábeszélnéd a mostani férfira?

2011. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

10:09

teljesen igazad van,

azonban azt lenne érdekes tudni, hogy aki körömszakadtáig ragaszkodik a férfi nőgyógyászhoz, azt vajon miért teszi?

2011. szept. 12. 13:20
 18/24 anonim ***** válasza:

10.09-es

Hát kimondottan hogy férfihez ragaszkodni, hát nem tudom miért lehet. Én megbizhatóság és ész, tapasztalat szempontjából döntöttem.

Mit tennék ha a lányomat kellene vinnem és nem akarna férfinőgyógyászt? Természetesen akkor nőhöz vinném, és biztosan ahhoz akit irtam is hogy mennyire kedves. Csak egy a gond, hogy gyereknőgyógyász nálunk csak egy van és az is idősebb férfi. De ha majd nagyok lesznek (két lányom van) biztosan őt fogom nekik ajánlani, de viszont az ő döntésük lesz hogy hova mennek majd,de ez még odébb van. Nagyon sokan hozzá mentek az ismerősi körömből akiknek én ajánlottam és nagyon elégedettek vele. Csak egy gond van vele hogy fizetős. De azt a biztonságérzetet amit adott mikor terhes voltam, az annyit megért. Sajnos nagyon sok rossz tapasztalatot gyűjtöttem be a kórházban mielőtt hozzá kerültem...

2011. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen igazatok van,

azonban azt lenne érdekes tudni, hogy aki körömszakadtáig ragaszkodik a női nőgyógyászhoz, azt vajon miért teszi

2011. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Van tapasztalatom ffi és nő nődokikkal is, nem eggyel. Anno egy nő volt az, aki miatt 3 évig messzire kerültem a nőgyógyászati rendelők környékét is. De lehetett volna férfi is, modor tekintetében nem számít a nem. Különben tiniként inkább nőhöz mentem, később már nem számított. Most inkább férfihoz megyek, de csak azért, mert a mostani dokimat nem adnám semmiért, és hát férfi. Ráadásul ismerős is, ez eléggé megbonyolította a helyzetet eleinte, sokat gondolkodtam rajta, hogy őt válasszam-e, vagy keressek mást. Hát nem bántam meg a döntésem. Ha valamiért nem mehetnék hozzá többet, akkor azt hiszem megint mindegy lenne milyen nemű lenne az utódja, ám az eddigi tapasztalataim alapján talán mégis inkább férfi orvost preferálnék.
2011. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!