Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már az első menstruáció...

Ez már az első menstruáció jele lehet?

Figyelt kérdés
13/L vagyok.. tegnap észrevettem egy kis nagyon halvány barnás foltot a bugyimon.. már tudtam mi az.. már tudtam ezért másnap már beraktam tisztasági betétet. mostmár egyre sötétebb barna már majdnem fekete. már van benne piros is. ez már arra utalhat.?? holnap megyek barátnőmmel venni betét..tisztaságit vegyek vagy simát?? azért barátnőmmel mert anyukámnak még nem merem elmondani..
2011. szept. 20. 19:27
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
most már csak vér jön.:)
2011. szept. 22. 16:12
 22/30 anonim ***** válasza:
13
2011. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
tampont csak akkor használj, ha tényleg normálisan vérzel, mert különben kiszárítja a hüvely nyálkahártyáját és hajlamosabb leszel a fertőzésekre...amúgy a betét sokkal egészségesebb dolog...ha viszont tampont használsz, akkor anyukád feltétlen tudjon róla, mert van egy betegség, a toxikus sokk szindróma, ami tamponhasználatnál előfordulhat, olvasd el a tampon használati utasítását - ennek a betegségnek elég komoly viszont más betegségeknél is előforduló tünetei vannak, ezért célszerű anyukáddal tudatni, hogy tampont használsz, mert ha netalántán nálad is jelentkezik ez a ritka betegség, legalább tud szólni a dokinak ;)
2011. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
köszönööm:)
2011. okt. 9. 19:43
 25/30 anonim ***** válasza:
Igen,de most nekem segitsetek 12 eves multam 2 honapja es meg nm jott meg anyukamnak 14 evesen jott meg nekem pedig faj a hasam,szedulok,siras jonn ram ha egy kicsit megsertenek!Ez mar a jele lehet?Jah es mar feherfolyasom is van.Meg fog jonni?
2012. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kedves előttem Válaszoló! Ez már lehet menstruáció előjele, de nem biztos.
2012. jan. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Köszi.
2012. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Szia! :) Nekem tegnap elött este jött meg elösszőr. Aztán tegnap elég erős volt még a vérzésem, de ma már nagyon gyenge volt.És velem is barnás foltal indult aztán menzesz lett belőle :D Mond meg nyugottan anyudnak!Én is elmondtam és nem bántam meg. :))
2014. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Én szeptember végén leszek 14 fehér folyásom már kb egy éve van. Örülnék" ha mostmár megjön e

Mert az összes osztytársamnak megvan. És cikinek érzem:( főleg ha arról beszélnek hogy an aki màr a szüzessegeg is elvesztette. Nekem meg még meg sincs:0

2014. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: a szüzességgel való kérkedéseket magasról szard le, az egyik fele nem igaz, a másik meg tuti útszéli pi***któl származik, szóval inkább örülj
2015. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!