Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok és most borzaszt...

Terhes vagyok és most borzasztóan görcsöl a hasam, olyan mintha meg akarna jönni a menstruációm, szúróan fájdalmas. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és nagyon nagy fájdalmat érzek az alhasam környékén, mint mikor épp megjön a menstruációm és nagyon fáj, szúró érzéseim vannak, görcsöl miatta a hasam. mitől lehet ez? lehet hogy spontán vetélésem lesz? vagy mi történik velem? eddig ez nem volt, ma délután kezdődött.
2011. szept. 28. 00:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már kiment érte a mentő, írni legkorábban holnap fog. De azért látatlanban drukkolok neki, hogy ne legyen baj.
2011. szept. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
52%

figyelj, én nem szoktam ilyet írni, mert nem vagyok vallásb.uzi abortuszellenes. de ha tényleg ennyire fáj, hogy el kell vetetned a gyereket, akkor ne tedd. pár napja írt ide a gyakorikérdésekre egy lány, akit 17 éves korában rákényszerítettek az abortuszra a szülei és 3 éve nem teszi túl magát rajta. a párod hogy áll a dologhoz? támogat mindenben vagy a szülei irányítják? egyetemre jársz vagy dolgozol? és a párod? vannak anyaotthonok, szociális bérlakások, szülésig még tudnál dolgozni, ha csak alkalmit is...


ha mindenképpen muszáj elvetetned, akkor utána járj pszichológushoz terápiára, aki segít feldolgozni, mert anélkül nehéz lesz. szurkolok, hogy minden jól alakuljon.

2011. szept. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
írj, amint tudsz!
2011. szept. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Èn is voltam hasonlo esetben az elsö gyereknél mozdulni sem tudtam a fájdalomtol egy esetben, de ugy alapjában elég hasfájos voltam.Nekem csak anyit mondott a dokinö,hogy elsö terheségnél normális ez.DE egyértelmüen mindenkinek más és most már valoszinüleg kaptál segitséget is bizok benne,hogy jol alakulnak a dolgaid mert sajnálak,hogy ilyen válságos helyzetbe kerültél.

Minden szépet és jot kivánok neked és a babádnak is.Èn is várom hogy irj mert kiváncsi vagyok mi történt veled.

2011. szept. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Szorítok neked nagyon, hogy minden rendben legyen...
2011. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmarad a baba, akkor szerintem se vetesd el kerdezo, mert egy egesz eletre ossze fog torni, mar most latszik rajtad. Nem az tenne tonkre az eleted, ha megtartanad, hanem ha elveteted, es ezt meg kell ertetned a szuleiddel.

Szerintem legyen az abortusz mindenkinek a sajat dontese, de a sajat dontes nem azt jelenti, hogy a csaladod raderoszakolja.

Es tudom, nehez dontes, de ebben a helyzetben valaszd a gyerekedet a szuleid elott, mert egy anya szeretheti a szuleit es csaladjat, de az elso megis a sajat gyereke, hiszen o mar az uj, sajat csaladja.

Ha a szuleid szeretnek, megfogjak erteni idovel. Anyukadnak meg foleg meg kene, mert o is anya. Ha kardoskodik mellette, hogy elvetesd, kerdezd meg, hogy neki hogy esett volna, ha sajat anyja azt akarja, hogy vetessen el teged, amikor veled volt terhes. Es megerte volna-e?

2011. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Remélem jól,jobban vagy..lelkileg is!

Imádkozom értetek!

2011. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
még aznap hajnalban kijöttek a mentősök, mondtam a panaszaimat, bevittek a kórházba, megvizsgáltak aztán kb. jól leteremtettek a lábamról, hogy mit vaklármázok, semmi bajom sincs... hát tényleg érdemes volt mentőt hívni... a hasam esténként azóta is ugyanúgy görcsöl, de én ki nem hívom őket még egyszer, nem akarok megint annyi morgást meg megaláztatást mint a múltkor. csütörtökön lesz a műtét, most arra próbálok koncentrálni hogy azt pszichésen át tudjam vészelni.
2011. okt. 3. 02:06
 39/43 anonim ***** válasza:
Sok erőt kívánok!:((
2011. okt. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Szia!Én is a mentőt ajánlottam,most is azt tenném,sőt másnak is azt ajánlanám,de még én is hívnám őket...Ha leteremtettek,az őket minősíti,SOHA ne hagyd magad.Tapasztalatból írom!

Kész beszólásom: "Doktor Úr!Nekem ,laikusnak jogom van pánikba esni.Önnek,az orvosnak pedig kötelessége engem megvizsgálni és megnyugtatni."


Más.Műtéted lesz-így döntöttek feletted,te, úgy érzem beletörődtél. Ha így van,keresd a döntésed pozitív oldalait,hogy lábra tudj állni!!

Sok sikert!

2011. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!