Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok és most borzaszt...

Terhes vagyok és most borzasztóan görcsöl a hasam, olyan mintha meg akarna jönni a menstruációm, szúróan fájdalmas. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és nagyon nagy fájdalmat érzek az alhasam környékén, mint mikor épp megjön a menstruációm és nagyon fáj, szúró érzéseim vannak, görcsöl miatta a hasam. mitől lehet ez? lehet hogy spontán vetélésem lesz? vagy mi történik velem? eddig ez nem volt, ma délután kezdődött.
2011. szept. 28. 00:09
1 2 3 4 5
 11/43 Dilettáns döggomba ***** válasza:
93%
Pfh... ne haragudj, de te nagyon felelőtlen vagy, vagy nem akarod a babát. Ha olyan görcseim lennének, hogy ülni se bírok, ráadásul az első trimeszterben, az első az lenne, hogy segítséget kérek. Valakivel bevitettem volna magam a kórházba, vagy mentőt hívok. Te döntésed. Ha szerencséd van, elmúlik a fájdalmad, ha nem, jön mellé a véred babadarabokkal. Te tudod.
2011. szept. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

"Terhesség


Közölje a kezelőorvosával, ha várandós vagy úgy véli, hogy terhes lehet, és ne vegyen be Voltaren Dolo 12,5 mg filmtablettát. Különösen fontos, hogy más gyulladáscsökkentőkhöz hasonlóan Voltaren Dolo 12,5 mg filmtablettát sem szabad szedni a terhesség utolsó 3 hónapjában, mivel az káros lehet a magzatra vagy nehézségeket okozhat a szülés során."


[link]


Jó okos vagy! Szevasz. Mentő, amíg nem késő. Azok kijönnek éjjel-nappal, húsvétkor, karácsony viliáján. Aztán bevisznek, a sürgősségin meg majd kiderül a többi.

2011. szept. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Olvasatom szerint rosszabbul is választhattál volna-mégha csak ez volt is otthon...

De tényleg az lenne a leghelyesebb,ha mentőt hívnál!Sürgősen!És feltétlenül mondd el,mit vettél be!!!

2011. szept. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
nem tudok senkitől sem segítséget kérni, mentőt meg nem akarok hívni, mivel nem tudom, hogy tényleg van-e gond vagy csak valami miatt görcsöl a hasam, esetleg a sok stressz idézte ezt elő. a babát szeretném, de sajnos amúgy sem tarthatom meg, mert anyukámmal élünk albérletben, fiatal vagyok még és a családom valamint a párom családja is ellenzi azt, hogy megtartsuk őt. jövőhéten lenne a terhességmegszakítás, lelkileg én már most roncs vagyok. rengeteget stresszelek, beszélek a hasamhoz (ami még nincs is) és leszoktam a dohányzásról mióta tudom, hogy nem csak saját magamnak ártok vele, hanem van bennem itt a saját vérem is, akinek legalább addig szeretnék jót, amíg még velem lehet. 19 éves vagyok, még tanulok és nem állunk olyan jól anyagilag hogy megengedhessük magunknak hogy megszüljem és nevelhessem, pedig legszívesebben azt tenném. óvszer mellett csúszott be szegénykém, az egész család egybehangzóan negatívan fogadta, egyből el is kezdtek intézkedni, hogy akkor mit és hol bonyolítsanak le, hogy minél előbb megszűnjön ez az állapot... mondtam hogy én ezt nem szeretném, de sajnos igazuk van, nem tudnám eltartani és azt meg nem akarnám hogy az én picimet más nevelje fel vagy nélkülöznie kelljen. 2 hete derült ki, én azóta élőhalott vagyok, minden este sírva alszom el és beszélek hozzá, milliószor bocsánatot kértem már tőle és most is féltem... megint borzasztóan fáj a hasam.
2011. szept. 28. 00:58
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Hááát,ezt a helyzetet nagyon nem irigylem tőled!

Egyedül vagy otthon?

2011. szept. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
anyukámmal, de ő már alszik, ő adta a voltarent.
2011. szept. 28. 01:11
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet,hogy nem kényszeríthetnek abortuszra,de értem én,hogy mitől félsz.Anyukádnak kapóra is jött ez a hasfájás-bocs hogy ezt írom.
2011. szept. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
2011. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Ami miatt nem kellene halogatnod a dolgot,a következő:

Lehetsz olyan rosszul,hogy elájulsz...beütöd a fejed,s akkor nemhogy unokája,de lánya sem lesz édesanyádnak...

Ha kórházba kerülsz,lehetséges,hogy értelmes orvosok hatni tudnak a családra...

Ezeket is mérlegeld.

19 éves vagy.Fiatal,de jogokkal rendelkező nagykorú!!!

Vannak anyaotthonok,vannak megoldások,amiket nem biztos,hogy a család körbejárt..

2011. szept. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

58%!

Igazad van,hogy mentő stb,de én látom magam előtt szegény lányt...segítsünk neki úgy,hogy ne roncsoljuk még ezerrel...megtette a kedves családja a barátjáéval együtt.

2011. szept. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!