Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Lent folytatás!

Ez mi lehet? Lent folytatás!

Figyelt kérdés
eddig olyan 4-5 hónapja menstruáció előtt viszketett ott lent és ilyen nagyon büdös barna folyás jött egyszer volt olyan hogy túró féle is. de most ebben a hónapban elmaradt a menstruációm és nagyon félek . de nem merek elmenni a nőgyógyászhoz. nem birom ha engem néznek főleg ha a puncimat nézik. ez mi lehet?
2011. okt. 13. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a folyásnak rossz szaga van , az bizony nem jó, valamilyen fertőzésre utal.

Bármennyire is nem szereted, ezzel dokihoz KELL menni!!!

2011. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és muszáj felnőttel mennem? 13 éves vagyok.
2011. okt. 13. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
hát akkor még tini vagy gyermek nőgyógyászatra kellene menned, és szerintem inkább anyukáddal.
2011. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké de muszáj az anyummal? én még aztse mertem elmondani hogy megjött mert féltem szóval nagyon félős vagyok ezen a téren.
2011. okt. 13. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne úgy gondolj a nőgyógyászra, hogy neki élvezet a puncidat nézni! Csak a munkáját végzi, meggyógyítja a betegeket!
2011. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha most nem mész el, amikor egy pár perces vizsgálattal megúsznád, kapnál gyógyszert és pár nap alatt elmúlna, akkor csak rosszabb lesz, ami akár kórházi kezelést igényel!
2011. okt. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, 14 év alatt még lehet hogy kellene szülő...de nem biztos. de anyukádnak mond el hogy megjött, nagyon rossz lesz neki később mikor rájön meg neked is. nincs ebben semmi szégyelni való neki is van minden nőnek van.
2011. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Na voltál dokinál?

2011. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!