Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha intimgyantáznátok, és a...

Ha intimgyantáznátok, és a kozmetikusnál egy férfi/fiatalember kozmetikus várna rátok, mit tennétek? Elszaladnátok, vagy megcsináltatnátok?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki férfi kozmetikussal?...
2011. okt. 19. 13:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%

az összefüggés az, hogy egy egészséges férfinek messze nem közömbös egy punci, cici látványa, vagy ha az , akkor az már régen nem férfi...

mig egy nőre, ez messze nem áll.....

2011. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

"hidd el, nem az jár az eszében, hogy egy NÖT gyantáz,"


ha te egy fiatal, egészséges, jóképű férfi cerkáját babrálnád, mi járna a fejedben?....


Na látod....

2011. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%

21:34

"nekem sokkal inkább negativ egy nö elött meztelenkedni, mint egy féri elött "


Te pl. uszodában a férfi öltözőben vetkőzöl???

2011. okt. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
68%

Véletlenül találkoztam a kérdéssel, és kíváncsiságból beleolvastam....bár ne tettem volna. Kérdező: úgy látom, te nem is választ vártál- gondolom ezt abból, hogy például az első VÁLASZOLÓt rendesen lehurrogtad többek között te is, pedig sztem korrektül válaszolt-csak "rosszat".

Te csak rohanj el visítva, ha férfi kozmetikus várna a szalonban, nyugi, nem fognak hibbantnak nézni, mindenki ezt csinálja.

Aki még nem látott férfi kozmetikust: én igen:D. Meglepetésszerű volt számomra is a találkozás, és bár furcsálltam, hogy nem nő vár, maradtam. Amúgy ez volt az indító témánk az ismerkedésben. Nekem ebben a kozmetikusban az tetszett, hogy ellentétben a több, kipróbált nővel, ő "szánt rám időt", nem úgy éreztem/érzem, hogy összecsapja az egészet, és jöhet a következő. Amúgy meg jól kijövünk (vagy csak üzleti fogás részéről:)), de soha nem tett kétértelmű megjegyzéseket, nem hívott el pl kávézni, tehát abszolút professzionális a viselkedése. És bár nem kértem intimgyantát egyetlen kozmetikustól sem, beszéltünk erről a témáról is, és azt mondta, hogy az eléggé "nehéz terep" meg érzékeny ahhoz, hogy ha akarna se tudna "úgy" figyelni rá. A párom, na igen, neki az első reakciója: "Keress egy rendes nőt!". Aztán megszokta:)

2011. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11%

ó na válasza volt:


"A párom, na igen, neki az első reakciója: "Keress egy rendes nőt!".


Na de TE juszt se kerestél!! EZ igen! Ne is hagyd magad befolyásolni!

2011. nov. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
te drááága utolsó...15ös: ahogy nézem, te semmi mást nem csináltál a kérdés kapcsán, mint piszkálódtál azokkal, akik nem utastották el a férfi kozmetikust.
2011. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
7%

ó na tegnap 23:10


Miért haragszol a világra? nem hiszem hogy bántani akarnak....


lásd:


1. "Kérdező: úgy látom, te nem is választ vártál"

2. "te semmi mást nem csináltál a kérdés kapcsán, mint piszkálódtál "


Hmmm...

2011. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
80%

Jó régi a kérdés,de jót röhögtem:)

Elsőre nyilván meghökkennék,de ez nekem is olyan,mint az elsőnek..Neki ez a szakmája,furcsa,de ez van,ha ért hozzá,miért ne csinálhatná?vagy szerintetek a nőgyógyászok is mind öregek és csúnyák?

Sőt mondok durvábbat,nekem a férjem sem akadna ki rajta,miért is tenné?Elárulom,h manapság rengeteg férfi is gyantáztat,akár intim részeken is,akkor az ő barátnőiknek is ki kellene akadni,h mi az,h egy másik nő nyulkál a cerkánál...na ne röhögtessetek már...Azt hiszem,aki szerint ez az egész ciki,az gyerek,és még sokat kell tanulnia/tapasztalnia..

2012. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!