Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fájt mikor kihuztam a...

Nagyon fájt mikor kihuztam a tampont 13/l!?

Figyelt kérdés
Eloszor probaltam a tampont, felhelyezni eleg egyszeru volt, bar az is fajt egy kicsit. 2 ora mulva mar nagyon megtelt, csepegett is belole a ver, ki akarma huzni, de nagyon fat, beakadt, es 3 percig huztam mig kijott. nagyon fajt, mit tegye? nagyon eros a verzesem, ha az iskolaban ulok es csak egy ora mulva alok fel, akkor elkezdt nagyon folyi es mindig atazok....segitsetetk...
2011. okt. 19. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is csak ismételni tudom az előzőeket: szerintem hagyd a tampont a francba. Fáj a szívem, hogy ezt kell mondanom, mert hihetetlenül kényelmes a számomra és olyankor sokkal kevésbé fáj a hasam, de én az első néhány tamponhasználatom után elkaptam egy szép kis fertőzést. Nyilván van olyan, akinek minden szempontból a tampon a jobb megoldás, de én kitartok a betét mellett.

13/L

2011. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gáz, ha valaki 13évesen tampont használ -.-"
2012. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!