Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mercilon fogamzásgátlót...

Mercilon fogamzásgátlót szedek és nagyon sok rosszat hallottam már róla! De azt nem tudom, hogy lehet e tőle hízni! Valaki aki szedte vagy még szedi az segítsen! És tényleg olyan rossz ez a tabi mint aminek mondják?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt szedtem, de hízni nem híztam tőle, de erősebbek lettek a görcseim és a libidóm is csökkent
2009. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyáénfüggő, hog kinél melyik gyógyszer válik be.

Én összesen 9 évig szedtem Mercilont, több szünettel megszakítva, de nem híztam meg, nem lettek erősebb görcseim, nem változott a libidóm stb...

Amikor a babatervezés miatt abbahagytam, egy normál időre jött mensi után egyből várandós is lettem, makkegészséges lányom született. A szoptatás befejezése után is ezt kezdtem el újból szedni, szintén mellékhatás mentes vagyok.

Nekem bevált, másnak meg nem, vannak akiknek meg nagyon nem - ki kell próbálni, és ha vmi nemkívánatosat tapasztalsz, akkor meg kell beszélni a nőgyógyásszal, h mit ajánl helyette.

2009. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nos csak annyit tudok tanácsolni, mivel doki 2 évig ezt írta nekem-abbahagytam, volt utánna egy agyérgörcsöm, nem jön meg normálisan és a hormonháztartásom katasztrofális.

Nem híztam el tőle sőt!-de nem ajánlom, Én egy életre sajnálom, hogy beszedtem.Bár kire hogyan hat ugye?

Szia.

2009. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!