Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 nappal hamarabb jött meg a...

8 nappal hamarabb jött meg a menstruációm. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A menstruációm 8 nappal hamarabb jött meg. Az utóbbi 4-5 hónapban szinte sosem jött meg napra pontosan, mindig volt , hogy 1-2 nappal később vagy hamarabb jött meg, de a 8 napot már kicsit sokallom. 14 éves korom óta menstruálok, hosszú éveken keresztül semmi probléma nem volt vele. 18 évesen kezdtem bele egy fogyókúrába és igen aktív sportba, az kihatott a havi vérzésemre is, mivel volt, hogy kimaradt. Orvoshoz mentünk, az pedig a megfelelő gyógyszerrel "helyrerakta", és ismét jó lett minden. Most ugyan megjön szépen, de NEM PONTOSAN! Ideges vagyok miatta. Mi lehet a probléma?? Szűz vagyok még, noha már hónapok óta van egy barátom, akivel tervezzük az első együtt létet. Már kipróbáltunk ezt-azt, de szex még nem volt köztünk. Az a baj, hogy így nagyon tervezni sem tudunk, mert ez a hülye menstruáció folyton akkor jön meg, amikor nem kellene. Anyum szerint nem kellene aggódnom, majd beáll és szerinte egyébként is sok mindentől függhet, hogy miért jön meg ekkor és ekkor a menzesz. Nyilván ez igaz és én is úgy gondolom, hogy ez most csak átmeneti zavar és pár hónap múlva megint minden ok lesz, de mi van ha mégsem?
2011. okt. 30. 19:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

nekem is előbb jött meg 8 nappal,mondjuk én okt.-dec. óta menstruálok csak tehát még nem állt be.majd írj hogymi lett:)

ll/L

2014. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!