Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon használata tényleg...

A tampon használata tényleg egészségtelen? Vagy nem?

Figyelt kérdés

A nővérem mindig azt mondja, hogy egészségtelen a tampon, főleg szűz lányoknak. Igaz ez? Mert hol azt mondják, hogy nem egészségtelen, máskor pedig, hogy nagyon is az... Akkor kinek higyjek? Mi az igazság?


Estére amúgy sosem használok, csak napközben, mert higiénikusabbnak és kényelmesebbnek találom.


16 éves gimnazista lány:)


2011. nov. 6. 15:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

@ ma 18:29

nem önigazolást akartam, tényleg a véleményetekre voltam kíváncsi. meghallgattam, és kérdeztem újra... csak a TSS-t egészítettem ki, hogy én hogy tudom, és javítsatok, ha valamit félreértettem volna. a méhszájsebesedést pedig nem tudom, hogy hogyan okozhatja, de hiszek nektek, és olvastam is róla, hogy akár megtörténhet!



@ ma 18:30

nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszodat! :)

múgy tényleg nagyon gyakran cserélem a tampont(jó, nem úgy,hogy még nem telt meg, mert úgy nem tesz jót a hüvelyfalnak, ha félig megtelten húzom ki, azt tudom)! ami rá van írva, annál tovább SOHA nincs benn! napokat... áhh, soha, fúj! :|

2011. nov. 6. 22:24
 12/12 anonim válasza:
ahhaa....
2011. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!