Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek bevált a tampon? Miért...

Nektek bevált a tampon? Miért kell a tamponnak mindenképpen olyan jónak lennie?

Figyelt kérdés

Aki használja, mindenki mondja, hogy ilyen jó, meg olyan jó, mindenki csak dícséri. Nekem viszont nem vált be. Más is van így, vagy én csinálok valamit rosszul?

Zavar, kényelmetlen, de feljebb már nem megy. elmozdul, ha járkálok vala, egy idő után olyan, mintha csúszni akarna kifele, leguggolni nem tudok, ha leülök, nyom. De feljebb tolni nem tudom, ha irányt változtatok, akkor sem. :/ Ob mini.

17/L



2011. dec. 21. 23:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
tévedésbe vagy, a tampont egészségtelenebb és k*rvás is, mint ahogy a tanga is!
2011. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
hát utolsó ilyet sem hallottam még,de jót nevettem :D.Az érdekelne,hogy te ennyire hülye vagy,és ezt komolyan is gondoltad,vagy csak megjátszod magad.
2011. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

A hasznos válaszokat köszönöm, a vitatkozók meg remélem jól szórakoztak :D

Ja, és attól, hogy valakinek valami nem úgy megy, mint "neked", még nem béna! Fogadjunk te se vagy tökéletes mindenben! Akkor meg mit fikázol mást?!

2011. dec. 23. 21:24
 24/33 anonim ***** válasza:
szerintem ezerszer jobb a tampon...és semmivel sem egészségtelenebb mint a betét...a betét ugyanis olyan anyagból van ami igazából nem is szivja be az anyagot(vért)és csak ott van benne,és igy a kisajkakon könnyen megtapad a kórokozó és később bejuthat a hüvelybe...és szerintem undoritó amikor a meleg véred áramlik meg folyik ki a hüvelyből,fujj!!egyáltalán nincsen olyan h valaki nem tudja felhelyezni a tampont...akkor rosszul csinálod...nem lazulsz el,nincs a megfelelő test helyzet!és ha meg undorito h a cunidba felnyulsz akkor te nagyon gáz vagy...ebben abszolut nincs semmi undoritoság...az a tiéd!és a tamponnal magabiztosabbnak is érzed magadat! szerintem megéri próbálkozni a felhelyezéssel!ha majd neked is sikerül te is azt mondod h sokkal jobb a tampon!!
2011. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
előző vagyok: és a tampon miért is k*rvás???azért mert te nem azt használsz??szerintem meg a betét kislányos....pfff-.-
2011. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
:D
2011. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én is csak röhögni tudok....pfff...amúgy utolsó előtti: :DDD Olvass utána és aztán magyarázz! :DDD
2011. dec. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Utolsó! Végülis a saját véredben tocsogni és literesbugyit hordani sokkal jobb és izgatóbb a pasik számára... pff... amúgyis a betét meg a literes olyan mint a pelenka... :D
2012. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

bocsánat nem az utolsónak címeztem, hanem annak aki azt állítja, hogy a tampon és a tanga k**vás.

Az utolsó voltam

2012. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld a betét egészségesebb,ha nem hiszed olvass utána vagy kérdezz meg egy nőgyógyászt! :) Amúgy meg én nem fogok leállni veszekedni,hisz akkor lesüllyednék azok az emberek szintjére akiknek csak a kényelem és a baromságok fontosak(kár,hogy a betét még kényelmesebb is) literes-ezen jót röhögtem :D És a tanga már nem is olyan menő.
2012. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!