Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek bevált a tampon? Miért...

Nektek bevált a tampon? Miért kell a tamponnak mindenképpen olyan jónak lennie?

Figyelt kérdés

Aki használja, mindenki mondja, hogy ilyen jó, meg olyan jó, mindenki csak dícséri. Nekem viszont nem vált be. Más is van így, vagy én csinálok valamit rosszul?

Zavar, kényelmetlen, de feljebb már nem megy. elmozdul, ha járkálok vala, egy idő után olyan, mintha csúszni akarna kifele, leguggolni nem tudok, ha leülök, nyom. De feljebb tolni nem tudom, ha irányt változtatok, akkor sem. :/ Ob mini.

17/L



2011. dec. 21. 23:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Képzeld van aki nem tudja felhelyezni a tampont,mert anatómiailag olyan a teste! De 8.-os anyag...
2012. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
32%
ezek szerint pelenkában érzed jól magad ? xd xdxd röhögni tudok csak. Igen számomra egyébként fontos a kényelem, nem szeretek szorongani és úgy érezni magam, mintha látszana az arcomon, hogy van valami felesleges a lábam között. 6 év alatt képzeld egyszer sem kaptam el semmilyen fertőzést a tampon miatt. Tudod meg kell válogatni a helyet ahol cserélsz. Ja és a betéthez is hozzá lehet nyúlni retkes kézzel, úgy is el tudsz kapni fertőzést. Ha meg a tapmon olyan egészségtelen lenne, akkor nem gondoljátok, hogy betiltották volna?
2012. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem a betétet és utálom a tampont és épeszű ember vagyok! :) Amúgy természetesen annyira azért nem egészségtelen,csak nagy mértékben növeli a gomba esélyét vmint a TSS-ét is! De persze,ha 3-4 óránként cserélsz és naponta többször mosakodsz akkor csökkenti az esélyt,de azért nem sokkal. És hidd el tudom,mert nőgyógyászaton dolgozom az orvos mellett asszisztensként és évekig tanultam....:) De én lezárom a vitát,mert nem fogok senkivel sem veszekedni! :)
2012. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!