Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek bevált a tampon? Miért...

Nektek bevált a tampon? Miért kell a tamponnak mindenképpen olyan jónak lennie?

Figyelt kérdés

Aki használja, mindenki mondja, hogy ilyen jó, meg olyan jó, mindenki csak dícséri. Nekem viszont nem vált be. Más is van így, vagy én csinálok valamit rosszul?

Zavar, kényelmetlen, de feljebb már nem megy. elmozdul, ha járkálok vala, egy idő után olyan, mintha csúszni akarna kifele, leguggolni nem tudok, ha leülök, nyom. De feljebb tolni nem tudom, ha irányt változtatok, akkor sem. :/ Ob mini.

17/L



2011. dec. 21. 23:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Itt nem a felhelyezés a gond. Nem mindenki tudja felhelyezni ez bizonyítva van! Ez a későbbiekben nem lesz hátrány! (a szexre gondolok) A hüvelye mindenkinek más,ezért van aki nem tudja felrakni és egészségtelen is...
2011. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mennyire bizonyított hogy nem tudja valaki felhelyezni. Ha nincs valakinek nagyon durva anatómiai defektje akkor nem lehet probléma egy mini tampon felhelyezése. Ha érzed, nyom, kényelmetlen akkor nincsen a helyén ez biztos, próbálkozz vele tovább. Az hogy nem mindenkinek válik be az viszont igaz, van aki irtózik tőle, nem szereti, ez van. Én a betéttől írtózom. Amíg az elején betétet használtam addig tragédiának éltem meg a menstruációt, olyan érzés volt mintha pelenkában lennék, undorodtam a saját véremben ücsörögni. Aztán ahogy váltottam tamponra minden gondom megszűnt. Tisztább, higiénikusabb, olyan mintha meg sem lenne.
2011. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Nagy előny a betéttel szemben a tampon.Azokat a dolgokat csinlhatod és úgy,mint mikor nincs meg.És tényleg undorító a saját véredben üldögélni,meg érezni,mikor az a meleg érzés van,mikor kifolyik a betétbe...fujj.Szóval megéri kísérletezni,mert kb annyira egészségtelen mint a betét,mivel a koszos kézről a betétcsere folyamán ugyanolyan könnyen be tudnak jutni kórokozók,mint a tamponnál.
2011. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne használjatok tampont, nem igazán egészséges és higénikus!
2011. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Hát a betét sem túl higiénikus,mert ott meg a külső nemiszervekre ragadt vérben könnyen megtelepednek a kórokozók.
2011. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
De a tampont se, mivel belül könnyebben tudnak feljutni s méhszájhoz(ami ugye nyitva van), és ezáltal meddőséget okozhatnak.
2011. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Szerintem akkoris sokkal kényelmesebb és tisztább dolog a tampon.Amúgy meg nem tart semeddig egy alapos kézmosás ilyen dolgok előtt és után és máris nem áll fennt a fertőzés veszélye.Tisztább érzés a tampon,ez kétségtelen!
2011. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
"kényelmesebb", de nem egészségesebb és higénikusabb
2011. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
nekem anyukám nem is engedte h tampont használjak,amig szüz voltam.mondjuk ma már vannak icipici kis tamponok s nagyon nagyokig ugyhogy lehet h túl nagyot próbálsz berakni.Ha kissé száraz akkor nehezbb berakni,föleg ha még nagy is,s akkor tényleg zavar rossz kellemetlen..
2011. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
De a betét is annyira egészségtelen mint a tampon,szóval inkább akkor tampon,mert az kényelmes is.
2011. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!