Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruáció?...

Rendszertelen menstruáció? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már több, mint 5 éve menstruálok, de még mindig rendszertelen. Van, hogy pl.: 29 és van, hogy 45 napra jön meg. Nagyon rossz ez a bizonytalanság, hogy sosem tudom, mikor fog megjönni. Tudnátok tanácsolni valamit, hogy mit tehetnék, hogy végre beálljon?

Köszönöm előre is a hasznos válaszokat! :)


2011. dec. 26. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem te is tudod, hogy nőgyógyász, csak reménykedsz, hogy van más lehetőség is :D
2011. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem igazad van, csak reménykedem, hogy van más megoldás is! :D
2011. dec. 26. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
45 nap!? 10 nap után soron kívül fogadnak a nőgyógyászaton, már rég el kellett volna menned. Ha nőgyógyász nem talál semmit kérj tőle beutalót endokrinológiára.
2011. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipöben járok! Már több mint 3 éve megvan és még mindig rendszertelen(a leghamarabb 1-szer jött meg 32 napra), mintha állna be aztán egyből felborúl a rend. Vagy 40 valamennyi vagy 30 valamennyi napra jőn meg. Az utolsó is 36 napra jött meg.

Amugy bocs az offért! Szerintem menj orvoshoz! Ha eddig nem lett rendszeres akkor szerintem orvos nélkűl kevés az esély rá, hogy az lesz.

2011. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!