Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tini lányok ti hogy mondtátok...

Tini lányok ti hogy mondtátok meg anyukátoknak/szüleiteknek hogy megjött?

Figyelt kérdés
Elmondtátok egyáltalán? És hogy mondtátok meg azt hogy nem betétet szeretnétek használni hanem tampont? Kortis köszi :D
2012. jan. 12. 22:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
nem mondtam el neki
2012. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én a 10-es vagyok, én azt kaptam Mars felhasználótól, hogy gáz vagyok.. oO
2012. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
"Anya!Megjött" és sírtam
2012. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
80%

nem kell ezen parázni.

én épp hogy betöltöttem a 10 évemet és megbetegedtem.Pont tesommal indultunk valahova mikor megjött,anyának megmutattam,hogy az-e ,és a tesom mondta el,hogy kell berakni a betétet. Engem is nagyon zavar a betét,de nem merem elmondani,hogy tampont szeretnék használni!

2012. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%

Nálunk a következő párbeszéd zajlott le:

-Anyu, van betéted?

-Megjött?

-Igen.


nem bonyolítottuk túl:D

2012. júl. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

"Anya megjött és kéne betét" 12 voltam

"Anya már kéne tampon" 13 voltam

2013. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

nagymamámnál voltam, nyár volt. amikor láttam hogy véres a bugyim, irtam anyunak egy sms-t , hogy megjött, szoljon mamának, hogy vegyen betétet. furának tartottam volna, ha mamámhoz megyek oda, meg anyum elmagyarázta mamámnak, hogy milyet vegyen. tampont még nem használtam, anyum se nagyon szokott. amugy 13 voltam amikor megjött.


16/L

2013. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Csak véletlenül akadtam ide. Azt azért tudni kell, hogy az én anyám 41 évesen szült és akkor kivették a méhét is, tehát nem menstruált már. Én gondoltam, hogy gáz lesz, mert suliban már volt szó róla és tudtam milyen anya. 11 évesen megjött, hát mit ne mondjak, én megbántam, hogy elmondtam neki. Minden nélkül adott egy darab vattát, hogy legyek el azzal. Ez péntek reggel volt, nem értem, hogy miért nem lehetett azonnal elmenni boltba. Három nadrágot véreztem össze mire elment a boltba. Oké vett, de nem adta oda, hanem eldugta. Azt se tudtam, hogy hol keressem. Akkoriban nem járhattam egyedül boltba, pénzem se volt, nem mehettem vele. Nagy nehezen megkaptam, de innentől kezdődött a rémálom. Soha nem vett eleget, nem érdekelte mekkorát, milyen fajtát akarok. Nagyon sokszor nem volt itthon semmi, azon igultam, hogy mi lesz. Kukát se vett a fürdőbe soha, mert szerinte nem szükséges. A legjobb dolog az volt az életemben, hogy elkerültem kollégiumba 14 évesen és a másra kapott pénzből megvettem. A nyarak így is húzósak voltak. Tampont egy táborban vettem először, mert ott jött meg. Nem kérdeztem meg tőle, nem is engedte volna. Aztán megtalálta, tiltani akarta, de én megvettem a saját pénzemből mindig. Nem számíthattam rá, sajnálta ilyenre a pénzt, prostinak tartott a tampon miatt és szégyennek titulálta a dolgot. Ha nem mondtam volna el, nem tudtam volna meg milyen, de kislányként is sejtettem, hogy egy prűd, szigorú valaki.
2016. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!