Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális hüvelyfertőzés....

Bakteriális hüvelyfertőzés. Mi a teendő? A pasimnak?

Figyelt kérdés

Úgymond kifertőtlenített a dokim ott lennt,azt mondta ez elég,de ha továbbra is fáj a szex akkor dalacin hüvelykrémet írt fel,amit 5 napig kell használnom-ezt mondta. de elfelejtettem megkérdezni h mi legyen a pasimmal????

mi a további teendő még nekem,h meggyógyuljak ill megelőzzek?


2012. jan. 18. 13:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Utána néztem és ezeken a helyeken kapható:

Gyógyszertárakban

Gyógynövény szaküzletekben

AUCHAN hipermarketekben

Ami nem illatosított az kb 550 Ft és 100ml

2012. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ja, és ez az intim szappan kifejezetten a fertőzések ellen

van:) Különben egy nőgyógyász ajánlotta.

2012. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

hú,köszi! :)

ezeket a tea cuccokat meg a többi kuruzslást is itt olvastam,és volt pl egy "recept" ami ülőfürdős,de az istennek se találom,tudom h kellett hozzá kamillaolaj meg teafaolaj,talán levendula meg borókaolaj.. de h miből mennyi?! már nem tudom..

a zsályára nagyon jó és erős baciölő,tisztító hatását is itt olvastam,és ráadásul tök finom!ezt is lehet kifejezetten ülőfürdőbe is..

vigyázzatok magatokra,kitartás!

szegény párod,bizti nagyon szeret h ezt végigcsinálja veled.. :)

az enyém akkor akadt ki mikor meglátta h a bugyimat vasalom meg a türcsiket amit naponta cserélek..

de ha ebben hiszek... ezt is innen hallottam.. :))

2012. jan. 22. 22:49
 14/25 A kérdező kommentje:

gondolom ez való a pasiknak..

[link]

nekünk melyiket vennéd? mondjuk ezt? ezt elméletileg pasik is használhatják..

[link]


mondjuk éppen agyon hurrogták itt ameg a nőgyógyász is az intim mosakodókat... :S

2012. jan. 24. 10:32
 15/25 anonim ***** válasza:
Igen, közben én is olvastam közben hogy felesleges...de azt nem mondja senki hogy akkor nekik mit...még interneten sem találok információkat és ez nagyon bosszantó! De pl szappan helyett is jó a férfiaknak. Meg hogyha rá van írva hogy fertőzések megelőzésére van akkor miért felesleges sokak szerint?:/
2012. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

És a kérdésedre válaszolva, igen ez van férfiaknak.:)

Bocsi a késői válaszért.

2012. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Semmi gond.. és velünk se,igaz két vagy 3 patikába próbáltam venni ilyen szappant neki,de nem volt,és azóta se kerestem.

Most minden rendben,túl vagyok a mensin is,és koppkopp minden oké.

azért sztem ez nagy szó.

jah,amúgy meg azt hogy nem ajánlják az intim mosakodót,ezt én csak lányoknál olvastam,max az intimtörlő,de azt is csak ritkán.. hm..

2012. febr. 5. 21:24
 18/25 A kérdező kommentje:
nálatok alakul a gyógyulás?
2012. febr. 5. 21:25
 19/25 anonim ***** válasza:

Oh, örülök hogy mostmár minden oké:) Nálunk úgy alakult hogy múlt hét csütörtökön új orvost kellett keresni mert az első elkezelt. Nem gyógyultam attól a méregdrága gyógyszertől. Anya elvitt a szegedi női klinikára ahhoz a dokihoz akinél anya engem szült. Első látásra nagyon szimpatikus volt. Elmeséltem neki a tüneteim, és már egyből tudott válaszolni hogy több kórokozóról lehet szó. Sokkal szebben is levette a kenetmintát, viszont az eredményre 2 hetet kell várnom és már nagyon türelmetlen vagyok mi is a bajom, és mennyit kell fizetnem a gyógyszerekért.

Szappant én sem találtam, bár én csak a közeli patikában jártam, lehet hogy csak rendelni lehet.

2012. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

nagyon szurkolok neked,ez nagyon összetett dolog erre én is rájöttem..ezer dologra kéne odafigyelni.. 2 hét az tényleg sok idő,nem is értem......

a gyógyteákat mai napig iszom egy-egy bögrével naponta,és ha eszembe jut akkor szigorúan egy cseppel bekenem ott lent,és szinte egyből le is mosom,mert annyira erős baktériumölő,hogy félek hogy kimar..

és tök jó friss,tiszta érzés lesz tőle..

pont ma találtam ilyen mosakodót,kb asszem 550 ft volt,külön a flakonon nincs rajta h baktériumölő lenne.. hm..

2012. febr. 7. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!