Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális hüvelyfertőzés....

Bakteriális hüvelyfertőzés. Mi a teendő? A pasimnak?

Figyelt kérdés

Úgymond kifertőtlenített a dokim ott lennt,azt mondta ez elég,de ha továbbra is fáj a szex akkor dalacin hüvelykrémet írt fel,amit 5 napig kell használnom-ezt mondta. de elfelejtettem megkérdezni h mi legyen a pasimmal????

mi a további teendő még nekem,h meggyógyuljak ill megelőzzek?


2012. jan. 18. 13:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az fura, pedig a neten lévő leírásban ott van. :/
2012. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Megint én.

Gondoltam gyorsan és tömören leírom a eredményeimet.

Streptococcus agalactiae. Fertőzés, ami undorító sárga folyással jár és piszkosul de nagyon nehéz kigyógyulni belőle. Kaptam egy nagy vagon gyógyszert, és nem is biztos hogy sikerrel járok. A páromat is urológushoz kéne vinni, mert ez is ping-pong fertőzés. Teljesen ki vagyok borulva, mert most a bal szememre sem látok és azzal is össze-vissza járkálok, és egész nap csepegtetni kell a szemembe, és most jött ez is.

Úgyhogy erősítenem kell az immunrendszerem is mert a béka s**ge alatt van, és felhasználom a nálad jól bevált otthoni kezeléseket.

2012. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Úristen,nemmondod....

Az a baj,hogy tényleg nagyon erős immunrendszer kéne hozzá,és most eléggé kiírtanak téged ott lennt..

Tejsavas öblítést ne csinálj addig amíg nincs vége az antibiotikum kúrának..

az a baj,hogy baromi drága minden..

mondjuk én többet költöttem kuruzslásra mint a tényleges felírt gyógyszerre..

csak a 2 illóolaj 3ezer volt.. :/

sok sok gyógyteát igyál,az annyira nem vészesen drága..

és a sűrű türcsicsere is fontos,meg az a mosakodókrém 2oda"

UNGUENTUM HYDROPHILICUM ez is olcsó,én azóta is ezzel mosakodom,és a szín és illatmentes wc papír is maradt,és amikor együtt vagyunk a pasimmal egy speckó síkosítót használunk,mert még mindíg nagyon izgulok előtte,h nem e fog fájni..

vigyázzatok nagyon egymásra..

a nődokid nem mondott a pasidról semmit,hogy neki mi a teendő?

2012. febr. 18. 12:39
 24/25 anonim ***** válasza:

Valójában nem kaphattam antibiotikum kúrát a szemem miatt, mert még 6 hétig kezelés alatt fogok állni, így nődoki által összekutyult kúpot kaptam. Ha attól meggyógyulok, akkor kell Ginoflort használnom, viszont ha nem (mert ez is lehetséges így antibiotikumok nélkül) akkor vissza kell mennem a dokihoz és valami mást kell kitalálnia.

Teljesen megfeledkeztem arról hogy felhozzam neki a párom, őszintén..eléggé magammal voltam elfoglalva hogy mi már a bajom, de úgy is azt urológushoz küldte volna, mert máshova nem is tudna menni. Ott mintát vesznek a fütykösből és ő is kapni fog majd valamit.

Attól hogy fájni fog én is félek...hozzászoktam hogy mindig szenvedtem azzal hogy végre bemenjen, de aztán nemsokkal utána abbahagyni mert mintha szétmarna....egy síkosító ide sem fog ártani:) Köszi ismét az ötleteket! Most mindenféle egészséges dologgal tömöm magam, gyógyteákat is kipróbálom, és a sokak által dicsért grapefruit cseppeket is kipróbálom. Pezsgőtablettákat is iszok, mindent amit itthon találok. Nálatok azért tuti minden?

2012. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Már lassan privibe nyomhatnánk.. :))

Nálunk minden ok,90 százalékban használjuk a síkosítót,de viszont így nyugodt vagyok mert így tuti nem fog fájni..

bartoline a neve,a 60 milis kb 1600ért vettem,bár majd 2000ért látom itt most a neten.. ez aloe verás,abszolút illat- minden adalékanyag mentes,gondolok itt a különböző ízesítésű durexekre,és nekünk most tényleg fontos h ne jusson be semmi nem természetes a hüvelyünkbe..

tényleg szeretném hogy hamar meggyógyulj,már tényleg úgy érzem mintha ismernélek! :))

2012. febr. 21. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!