Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót íratni?

Fogamzásgátlót íratni?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, azóta nem járok suliba mert nem vettek fel ahova mentem volna. Munkanélküli központba nem vagyok regisztrálva. Viszont szeretnék tablettát íratni nőgyógyásszal. Fizetnem kell a vizsgálatért? Taj kártyám van természetesen.
2012. febr. 19. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az önkormányzat fizeti a TB-d? Vagy te fizeted a TB-t? Ezt jobb lenne tisztázni velük, ha valaki fizeti abban az esetben nyilván nem kell.
2012. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem csak ha simnán fogamzásgátlot akkarsz feliratni nem kell fizetni

De nem vagy tb biztositot ami anyit jelent hogy ha bármi bajod lesz es be kerülsz a kórházba majd te kell áljad

.Ilyenkor az a teendo hogy be méssz az apeh-hez és kérsz egy bejelentö lapot amin válalod hogy fizet a saját tb-det 4-6000 ft környékén

ha ujra sulizol, munkát találsz vagy ilyesmi akkor be mész és le mondod

2012. febr. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha regisztráltatom magam munkanélküliként, ki fizeti a TB-met, nekem kell akkor is?
2012. febr. 23. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!