Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációnál estére betétet,...

Menstruációnál estére betétet, tampont vagy mit használtok?

Figyelt kérdés

Nekem ez mindig nagy probléma, mert a tampont nem szeretem alváshoz használni, egyrészt szerintem egészségtelen ha 8-9 óráig bent van, másrészt félek hogy átázik és reggel arra ébrednék, hogy vérfoltos a takaróm. Ahhoz meg túl lusta és álmos vagyok, hogy felkeljek az éjszaka közepén, hogy tampont cseréljek, meg ráadásul van, hogy felkelek, nem telt meg, aztán nem tudom, hogy mikor keljek fel újra stb...

A betéttel viszont az a baj, hogy fekvő helyzetben nem ér semmit, mert lefolyik a cucc...

Ti hogy oldjátok meg?


2012. febr. 20. 13:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
ja, igen, az nem igaz, hogy "pang a hüvelyben", mert ha megtelik, akkor kifolyik mellette, és kész.
2012. febr. 20. 17:40
 22/27 anonim ***** válasza:
Betétet, de szinte mindig átázom én is. Szoktam magam alá törölközőt tenni, de azt meg kirúgom meg kihelyezkedem magam alól.
2012. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
De-de...pang a hüvelyben. Ha nem hiszed,nézz részletesen utána!
2012. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%

Istenem...mindig mindent jobban tudunk a szakembernél.. érdekes a nőgyógyászok nem ajánlják a rendszeres tamponhasználatot, több oknál fogva sem. Valóban fertőzésre hajlamosít, emellett még méhszájsebre is. De egészségére annak, aki bevállalja, hiszen mi baja lehetne pont neki?!


Én éjszakai alwayst használok, ha kell duplát, így nem baj, ha hátrafolyik. Van egyébként betét szülés utánra, az nagyon hosszú. Ha nagy gáz van, az is jó

2012. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a tampont éjszakára. Én úgy oldom meg, hogy kicsit hátrébb teszem a betétet, és ráveszek még egy bugyit. Így egy kicsit jobban odanyomja a betétet, meg ha kicsit át is ázik, akkor is lesz még egy réteg.
2012. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

én probiotikus tampont használok, megnéztem direkt a tájékoztatójában, hogy éjszaka 6-8 órán át lehet használni.

a betét nekem sem vált be..

2012. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Éjszakai betét extra nagy és nedvszívó legjobb az allways
2012. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!