Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon leégettem magam az...

Nagyon leégettem magam az orvos előtt. Idiótának tarthat? Komolyan fog venni ezek után?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok nőgyógyásznál megfordultam (sztk-ban), és volt köztük ugyan egy-két kedves, de páran nagyon nagy taplók voltak. Sajnos egy negatív gyerekkori élmény miatt, amúgy is nagyon féltem a nőgyógyászoktól, de pár bunkó orvos még rátett egy lapáttal erre. Most végre ismerősön keresztül találtam egy csodálatos nőgyógyászt. De olyan stresszesen mentem oda, hogy totális idiótaként viselkedtem, csak pár példa: nem tudtam megmondani édesanyám nevét, megkérdezte, hogy mikor menstruáltam utoljára, és hiába volt felírva, idegességemben nem tudtam felolvasni, remegett a hangom, a kezem, a lábam. És ha ez nem lett volna elég még el is mondtam, hogy ne haragudjon, de rettegek ettől az egésztől, de nagyon aranyos és megértő volt. Így még jobban égőnek tartom, hogy ennyire paráztam az egésztől. De nem tudtam, hogy ennyire kedves lesz.

Most meg attól félek, hogy az ismerősömnek is vissza mondja majd, hogy mekkora egy idióta vagyok, illetve, hogy nem fog komolyan venni, mert azt gondolja, hogy nincs teljesen rendben nálam minden.


2012. márc. 7. 05:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

# 27/30 Időpont tegnap 20:02


Na ez volt egy épitő hozzászólás!

2012. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

# 27/31 Időpont tegnap 20:02


Hogy te milyen kedves vagy!

2012. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
A nemi életetek frusztrációit élitek ki itt ezzel a buta kérdéskörrel. Attól tartok, hogy semmilyen férfi előtt nem vetkőztetek már le jóideje.
2012. márc. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
40%

# 33/33

# 27/33

54%os, lehet hogy pszhiaterre lenne szükséged?

Mindig a más nemi életével szeretnél foglalkozni, szerinted ez normális?

2012. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
76%

Én szeretek más nemi életével foglalkozni...? :DDD

Mégis, ki írogat ki ide ilyen betegesen a vetkőzésről?


Arról nem is beszélek, hogy nemi élettel foglalkozó kérdések is vannak itt szép számban, de nem baj, nem kell mindenkinek értelmezni egy kommunikációs helyzetet.

2012. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
32%

# 35/35

Ugye te azért segitesz, ha elakadunk!

2012. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! dehogy égetted magad. Valószinúleg 1 óra múlva már nem is emlékszik rád!
2012. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

# 27


"Szinte biztos vagyok benne, hogy jópár ilyen idiótának semmi nemi élete nincs."


Na ez hogy jön ide?..?..?

2012. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!