Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítséget kérnék, nagyon...

Segítséget kérnék, nagyon tanácstalan vagyok! Mi a véleményetek erről? 18/L

Figyelt kérdés
február óta 3szor voltam nőgyógyásznál,azzal a panasszal,hogy a barátommal lett volna az első,de nagyon fájt.Első alkalommal azt mondtaa doki hogy gombás fertőzés,adott gyógyszert,kúpot.Nem mulasztotta el.Következő héten vissza is mentem,elküldött kismedence ultrahangra,van e valami más dolog a háttérben.De minden rendben volt.Addig amig nemmentem vissza az eredménnyel nem adott semmi gyógyzsert.3.jára lámpával megnézett,ujra gyógyzsert és már 10kúpot írt fel.Pénteken lesz az utolsó kúp.Már nem fáj annyira,mint az első kúránál,akkor minden kúpnál sírtam ugy fájt.Most már nemsírok,de mikor belesz helyezve a kúp,szúr és fáj.Gondolom ez nem normális.Nem szeretnék már visszamenni,mert már ígyis rengeteg kiadásunk volt/lett.Szerintetek megpróbáljam a gyógyzsertárból a canesten hüvelykúpot+krémet,vagy fokhagyma tabletta stb...mit csináljak szerintetek?nagyon szomorú vagyok hogy nem múlik el és a barátommal se tudjuk átélni végre az elsőt:( Egyik barátnőm tanácsolta,próbáljuk meg a 10 kúp után,de szerintem ha a kúp fáj,a pénisz is fog...:S Valami tanácsot kérnék ti mit gondoltok!Előre is köszönöm!18/L

2012. márc. 15. 07:56
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
nem rögtön akkor csíp amikor fel lesz helyezve,akkor nem érzek semmit csak az elején pici szúrást,hanem mikor már bennem van és oldódik szét..én azthittem azért mert öli a bacikat kifelé...:) nemtudom hogy az normális hogy akkor fáj egy picit mikor kezdem bedugni..de utána már semmit nem éreztem..:)
2012. márc. 17. 10:59
 32/33 anonim ***** válasza:

1. kör: kontroll

2. kör: ha vm fertőzés van még, kezelni, ha a szűzhártyád túl vastag, vagy maradtak darabok, akkor azzal is lehet kezdeni valamit (doki elmondja, csak kérdezz rá)

ha nincs: akkor meg lehet próbálni sok türelemmel, rengeteg előjátékkal, esetleg síkosító használatával a behatolást (védekezni ne felejtsetek el!)

3. kör: ha nem megy, kérj segítséget de addig, míg az első két körnél tartasz, na agyalj azon, hogy biztos fájni fog, mert akkor úgy is lesz.

2012. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

amugy a dokim nem mondott semmit a szűzhártyámról szval XDmeg szinte keveset h mennyire van fertőzésem stb..

igen a védekezést tudjuk és köszi :)

2012. márc. 17. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!