Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítséget kérnék, nagyon...

Segítséget kérnék, nagyon tanácstalan vagyok! Mi a véleményetek erről? 18/L

Figyelt kérdés
február óta 3szor voltam nőgyógyásznál,azzal a panasszal,hogy a barátommal lett volna az első,de nagyon fájt.Első alkalommal azt mondtaa doki hogy gombás fertőzés,adott gyógyszert,kúpot.Nem mulasztotta el.Következő héten vissza is mentem,elküldött kismedence ultrahangra,van e valami más dolog a háttérben.De minden rendben volt.Addig amig nemmentem vissza az eredménnyel nem adott semmi gyógyzsert.3.jára lámpával megnézett,ujra gyógyzsert és már 10kúpot írt fel.Pénteken lesz az utolsó kúp.Már nem fáj annyira,mint az első kúránál,akkor minden kúpnál sírtam ugy fájt.Most már nemsírok,de mikor belesz helyezve a kúp,szúr és fáj.Gondolom ez nem normális.Nem szeretnék már visszamenni,mert már ígyis rengeteg kiadásunk volt/lett.Szerintetek megpróbáljam a gyógyzsertárból a canesten hüvelykúpot+krémet,vagy fokhagyma tabletta stb...mit csináljak szerintetek?nagyon szomorú vagyok hogy nem múlik el és a barátommal se tudjuk átélni végre az elsőt:( Egyik barátnőm tanácsolta,próbáljuk meg a 10 kúp után,de szerintem ha a kúp fáj,a pénisz is fog...:S Valami tanácsot kérnék ti mit gondoltok!Előre is köszönöm!18/L

2012. márc. 15. 07:56
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt az oldalt,mindjárt meg is próbálom!
2012. márc. 15. 10:11
 12/33 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, vagy egy másikhoz, mert valami nem stimmelhet. Kúpot nem írnak ki csak úgy, tehát biztos, hogy volt vm gyulladásod, kérdés, ez vajon elmúlt-e már, vagy kell még kezelni?
2012. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
A szűzhártya a hüvelybemenetnél van, nem 1-2 centire.
2012. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Ha nincsen már fertőzésed, akkor pszichés lesz sajnos. Hülyén hangzik, de ilyenkor a nők a péniszt "fegyverként" élik meg. Ennek összetett oka van, szexuálpszichológus tud segíteni.

Nem történt veled korábban szexuális inzultus, ill otthon nem kezelitek túlságosan tabunak a témát?

2012. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Be kell engedni a jancsibohócot. Kicsit fájni fog, de ez természetes. Majd megszereted.
2012. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

hát ha a kúp fáj,a pénisz sokkal jobban fájhat...

szoktam még viszketést érezni a hüvelyemben,szerintem meglehet még a fertőzés..

2012. márc. 15. 19:08
 17/33 anonim ***** válasza:

Igen. Fáj. Én mondom, nem hazudok. Fájni fog elsőre.


És akkor mi van?


Lehet csökkenteni egymásra hangolódással, lelki felkészüléssel, a tested megismerésével.


De attól még fájni fog.


Aztán jó lesz. Átérzed (jó esetben) a szeretetet, a vágyat, az izgalmat, a nemi vonzalmat.

2012. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!


szerintetek akkor az utolsó kúp után várjak,hogy lesz e folyásom,stb?utána ha érzem nincs rendben a dolog,keressek fel egy másik nőgyógyászt?szexet megpróbáljam?

2012. márc. 15. 23:12
 19/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is problémám van a szexszel de nekem az alhasam fáj, és ezért nem tudom teljesen élvezni és ellazulni! 21 éves vagyok és még nem volt orgazmusom, 4 férfival voltam együtt, tapasztaltabb, tapasztalatlanabb, tehát nem a partnerrel van a gond! hanem velem, járok dokihoz aki igy úgy, ujjal, ultrahanggal is megvizsgált, de nem talált semmi komolyat, tehát nekem is a fejemben van valami baj! :) :(

Ha orvos többször is látott és nem vett semmi fájdalomra utaló okot, ami már igen a hüvelyed elején kezdődik, akkor tényleg az lehet a baj hogy feszült vagy! hiába próbálsz ellazulni...a tested nem úgy gondolja! ( Én is probálok minnél nyugodtabb lenni, csak a páromra és magamra gondolni, átadva magam a szerelmünknek, de hiába...)

Nézzen meg egy másik dokit, akár magán doki is legyen akivel nyugodtan tudsz beszélni, mert azért fizeted és nem fog 5 perc után kidobni a rendelőjéből!( én is ezt fogom a napokban tenni)

Lehet hogy túl sokat írtam magamról, csak gondoltam megosztom veled...Sok sikert!

És amúgy az első nekem nem fájt, nem véreztem utánna, a partnerem is meglepődött, de a hugom majd belebolondult! Tehát csak nyugi, rengeteg előjáték, akár eszközökkel, sikosítóval...minnél ruglmasabb legyél! :)

V

2012. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Viszket=vm még van, dokihoz vissza (vagy másikhoz), aki kenetet vesz, és kideríti, mi okozza. Addig nem kéne próbálkozni, mert egyrészt ne emiatt legyen rossz élmény az első, másrészt ne pingpongozzatok a fertőzéssel (ha van). Ha a fertőzés elmúlt, vagy kizárta a tenyésztés, akkor próbálkoznék a helyedben. Persze lelki okok miatt fájhat akkor is... De reménykedjünk. :)
2012. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!