Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, nem akarom megbánt...

Mit tegyek, nem akarom megbántani a barátnömet és nevelt lányomat, de este tévénézéskor sokszor oda jön közénk háloingben (14éves). És nagyon erös szinte már budös punci szaga van. Pedig ahogy láttom van hogy egy nap 2-3 fürdik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 21:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátnődnek és kérd meg, hogy vigye el orvoshoz.
2012. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
49%

Bocsi, de nem lehet, hogy tudattalanul érzel a csajszi iránt némi szexuális vonzódást??

A büdi punci szag, ha annyira erős lenne, már az anyjának is feltűnt volna...

2012. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nehogy szaglászd már a nevelt lányod levetett fehérneműjét,hogy milyen beteg emberek vannak!Milyen már?

Nem hinném,azért mert valaki érzi egy tini lányon hogy van valami "szaga" az egyből azt jelenti hogy érez iránta vmit szexuálisan,az pedig hogy az anya sem érzi,hát kétlem.Nos,szerintem szólj a párodnak,hogy mostanában olyan furcsa illata van a lánykának,de nehogy a nemi szervének "szagára" célozz,mert ezzel nagyon kellemetlen helyzetbe hozod a párod is.A párodnak pedig vennie kéne neki egy intim mosakodót s ha ennek ellenére még gondok vannak akkor simán bejelenti,hogy kislányom,észrevettem mosáskor hogy vmi nincs rendben,úgyhogy kértem időpontot és elkísérlek orvoshoz s nyugodj meg ez minden nagy lánynál előfordul már,velem is megesett ez már.Fontos,hogy magát is esendő embernek állítsa be hogy a kislány se sérüljön.

2012. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
64%
Azt írták, hogy az anyja nézze meg a bugyiját, olvass aztán háborogj.
2012. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%

Hülyén hangzik, de nézd meg a levetett bugyiját, azon látszik, hogy van-e folyása.-a kérdezőnek szólt,aki pedig a férfi.

Olvass,s aztán okoskodj,esetleg gyakrabban kellene szövegértelmezést gyakorolnod.

2012. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom ő se, én előtte írtam, hogy az anyja nézze meg, úgy gondolta, hogy a férfi szagolgassa, csak te szeretnél egy kicsit kötekedni.
2012. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
52%
?????Ezt komolyan mondom nem értem.A szavak amiket egybe raksz abszolút nem alkotnak értelmes , átlátható mondatot.Miét akarnék kötekedni én csak tanácsot adtam, s szerintem "talán" a legértelmesebbet.
2012. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
40%
De értelmes, vesző, hozzáfűzés, vessző, folytatás. Általános nyelvtan, értelmes vagy látom.
2012. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
31%

Jézusom,ez valami rossz vicc!:D :D :D

Bakker...

Na mindegy,legalább adtam ÉRTELMES átlátható mondatokból álló választ a kedves kérdezőnek,gondolom az én válaszom értelmezésével egy fikarcnyi gondja sem lesz!Neked pedig további szép napot,de meg kell jegyeznem hogy üsd fel újra azt a grammatikát...Jézus,rég nevettem ilyen jót! :D

2012. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
29%
Igen nevethetsz, ha egyszerű szöveget se tudsz értelmezni. Nem én vagyok a hibás, ha ennyi a kapacitásod, hát ez van, nem vagyunk egyformák.
2012. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!